Rok se s rokem sešel a s blížícím se koncem jednoho letopočtu přichází čas na bilancování a vyhodnocování uplynulého období, což pochopitelně platí i pro oblast sportu v českokrumlovském regionu.

Českokrumlovské tělovýchovné a sportovní sdružení (ČKTSS) ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Pro-sport ČK a Českokrumlovským deníkem již potřiadvacáté v historii připravují setkání sportovního výkvětu Českokrumlovska, na kterém bude v tradičním předvánočním čase provedeno ocenění těch nej.

Tradiční kategorie

Hlavním bodem programu samozřejmě i letos bude vyhlášení elitní desítky výsledkově nejúspěšnějších sportovců okresu za kalendářní rok 2014, a to tradičně v abecedním sledu bez určení konkrétního pořadí. Dále budou i letos vyhlášeni a oceněni vybraní sportovci v kategoriích nejlepší kolektiv roku, sportovní talent, rytíř a dalších.

Tělovýchovné jednoty, kluby a sportovní oddíly sídlící na území Českokrumlovska obdržely v těchto dnech výzvu od pořadatelů akce a až do konce měsíce listopadu mohou posílat na adresu ČKTSS konkrétní jmenovité návrhy na sportovce, kteří by dle jejich názoru měli letos dojít ocenění v jednotlivých kategoriích.

Čtenářská anketa

V rámci slavnostního večera, který by se letos podle posledních informací měl konat ve středu 17. prosince v reprezentativních prostorách Prokyšova sálu na českokrumlovské prelatuře, bude vyhlášen i vítěz čtenářské ankety Českokrumlovského deníku. Náš list vyhlašuje již osmnáctý ročník ankety Sportovní hvězda okresu, v níž s vaší pomocí najdeme sportovce, který se u vás těší největší oblibě a popularitě.

Hlasovací kupony do této ankety začnete v ČkD nacházet přibližně od konce prvního listopadového týdne. Uzávěrka hlasování potom bude v pátek 12. prosince.