Na tatami se tentokrát představili nejmladší judisté SK Kaplice z kategorie U11, kteří sbírali závodní zkušenosti na turnajích ve dvou okresních městech Jihočeského kraje.  Přestože u této věkové kategorie nejsou výsledky a výkony prvořadé, je dobré, že Kapličtí se ve výsledkových listinách často objevovali  na předních příčkách.

První listopadovou sobotu na prachatickém tatami pod vedením trenéra Maška startovalo osm kaplických judistů. Ve svých hmotnostních kategoriích první místo vybojoval David Štěpán, druhé místo  Matěj Stacho a třetí příčky pak shodně získali David Krotký a David Valdauf. V poli poražených skončili Tobias Biason, Šimon Slánský, Tereza Stuchlá a Jakub Pagač.

O týden později startovala šestičlenná kaplická skupina v Písku. Trenér Štěpánek mohl být spokojený, protože domů si výprava vezla čtyři medailová umístění. David Valdauf a Matěj Stacho obsadili první místa a druzí skončili Tobias Biason a David Krotký. Účastnický diplom získala pak ještě Tereza Stuchlá a Kamil Kuchta.

Libor Štěpánek