Jak jsme zaznamenali v neděli, první tři si oproti loňsku vyměnili místa na stupních vítězů – vyhrál loni druhý Jan Kreisinger (35, Studenec) časem 1:29:42 před loni třetím Františkem Linduškou (25, Čt. Dvory) 1:30:46 a obhájcem prvenství Jiřím Csirikem (Písek) 1:31:31.

František Linduška Vítěz kategorie nad 40 let Pavel Frelich (Sokol) už měl více než pětiminutovou ztrátu, pátý proběhl cílem Lukáš Studnař (30) z Veselí nad Lužnicí za 1:39:42, skoro o dvě minuty rychleji než při svém loňském devátém místě. A před týdnem byl třináctý v Pardubickém půlmaratónu výkonem 1:18:23!

Loni první, letos třetí - Jiří Csirik.

Závod žen vyhrála 25letá Kateřina Zemanová z SK Čtyři Dvory výkonem 1:52:52. Do renomovaného server behej.com se zapsala naposledy předloni třetím místem v půlmaratonu ve Velešíně časem 1:38:42.

Vítěz veteránů Pavel Frelich.

Historická tabulka výkonů na nové trati nedoznala oprav, stejně jako v kategorii žen. Vypadají dál takto – muži: