Těmi akcemi jsou Vánoční turnaj mixů a Sestup z Kletě, při kterých se každoročně setkávají hráči našeho oddílu z Podkletí se svými přáteli, sponzory a příznivci.

Vánoční mixy

Na druhý svátek vánoční, tj. pondělí 26. prosince, přichystali Křemežští další ročník turnaje smíšených čtyřher, který se bude hrát v tělocvičně Základní školy Křemže od devíti hodin. Zváni jsou nejen aktivní badmintonisté, ale i fanoušci a diváci, kteří budou chtít strávit sváteční den ve společnosti hráčů místního oddílu.

K vidění bude jistě kvalitní badminton v podání několika domácích sehraných smíšených dvojic, ale výbornou hru předvedou i hosté z několika dalších oddílů jihu Čech. Domácí se budou snažit vrátit věčně putovní pohár zpět do Křemže, neboť vítěznou trofej bude obhajovat výborná smíšená dvojice Holec a Jindrová ze Sezimova Ústí, která triumfovala v posledním ročníku.

Sestup z Kletě

Stejně důležité jako samotná hra badmintonistů na turnaji ovšem bude i tradiční pohodové setkání příznivců křemežského badmintonu. To se po skončení klání na kurtech přesune do Trio baru v nedalekém Holubově. Tam se od 18 hodin uskuteční společenská část rozloučení křemežských badmintonistů s odcházejícím rokem 2011. Badmintonisté TJ Sokol Křemže se těší na setkání, popovídání i zavzpomínání nejen na končící rok, ale i na všechny události, které přineslo pětatřicet předešlých společně prožitých let.

Badmintonisté z Křemže tímto děkují všem, kteří se nebudou moci společného posezení zúčastnit, za projevenou přízeň a do roku 2012 přejí hodně zdraví, štěstí a sportovních i osobních úspěchů.

Václav Koudelka