V konkurenci více než dvacítky hráčů ze šesti jihočeských a západočeských oddílů se představil i sextet badmintonistů Sokola Křemže, kteří ziskem tří zlatých, jedné stříbrné a čtyř bronzových medailí udělali vydařenou tečku za končící sezonou.

V soutěži smíšené čtyřhry se do semifinále dostaly křemežské mixy Podpěra / Weberová a V. Koudelka / Maznová, které nakonec do boje o zlato neprošly a shodně braly bronz. Jana Mejzlíková hrající s Pelechem z Dobré Vody skončila pátá.

Ceněné třetí místo v prestižní dvouhře mužů vybojoval křemežský veterán Zdeněk Podpěra a Václav Koudelka obsadil páté místo.

Nejúspěšnější soutěží pro náš oddíl se stala dvouhra žen, která byla doslova křemežskou záležitostí. Ve finále se utkaly Marie Maznová s Martinou Weberovou. Více sil tentokrát měla Maznová, na Weberovou zbylo stříbro.

Ve čtyřhře žen se pro změnu na nejvyšší stupínek postavila Weberová, která hrála společně s plzeňskou Königsmarkovou. Maznová s Mejzlíkovou obsadily bronzový stupínek.

Debl mužů je oblíbenou disciplínou pro křemežské zkušené hráče, což platilo i tentokrát. Ve skvělé formě se na vodňanských kurtech prezentovali Jiří Holeček se Zdeňkem Podpěrou, kteří vybojovali pro oddíl z našeho regionu další zlato, když po výborném výkonu ve finále zdolali silný pár Jupiteru Plzeň. S dobrovodským Pelechem hrající V. Koudelka obsadil výsledné páté pořadí.

Václav Koudelka