Krumlovští ve složení Eliška Mikešová, Petr Jurný, Dennis a Vanessa Pražákovi se o minulém víkendu zúčastnil nejprve dětského turnaje v Benátkách nad Jizerou.

Kvůli sněhové kalamitě se spousta dětí dodatečně odhlásila, a tak turnaj nakonec odehrálo pouze 16 nadějí ve třech kategoriích (U11 chlapci, U11 dívky, U9 chlapci + dívky).

Všichni krumlovští benjamínci si ovšem dobře zahráli, poznali nové soupeře a po velice dobrých výkonech si z Benátek vezli i pěkné ceny a výborné zážitky.

Umístění hráčů SKB ČK – U11 chlapci: 3. Jurný, 7. Pražák, U11 dívky: 3. Mikešová, 7. Pražáková, U9 chlapci + dívky: 3. Pražáková.

Obdobné poslání měl start stejné čtveřice na nedělním turnaji. Už však nešlo o nové prostředí, neboť zejména Jurný s Mikešovou jsou v Radonicích jako doma.

Všichni hráči SKB se utkali v jedné věkové kategorii nejmladších, kde hrají chlapci a dívky dohromady. V konkurenci 24 soupeřů se jim herně i výsledkově dařilo a třeba Vanessa Pražáková odehrála podle slov kouče Petra Jurného zatím svůj nejlepší turnaj.

Šéftrenér a předseda SKB Radek Votava k vystoupení nejmladších hráčů klubu: „Jsem velice potěšený, že se nám začíná dařit do dění v klubu zapojovat více rodiče a že ti mají zájem jezdit na turnaje i mimo naše město a kraj. Pro tyto mladé hráče jsou to nové zkušenosti a díky iniciativě rodičů a za podpory klubu se mohou herně srovnávat s celou republikou. Turnaj v Benátkách neměl velkou účast, ale v Radonicích pravidelně hraje okolo sto padesáti dětí a je zde možnost srovnání se stejnými soupeři v určitém časovém posunu. Medailistům gratuluji, všem děkuji za předvedené výkony a rodičům hráčů děkuji za důležitou podporu."

Umístění našich hráčů: 3. Jurný, 5. Mikešová, 11. Pražák, 17. Pražáková.

Radek Votava, Karel Vosika