Mistryní starších žákyň se stala Nikola Vrabcová, v loňské sezoně ještě mladší žákyně. V turnaji byla první nasazenou, a to na základě republikového žebříčku pro sezonu 2017/18. Z druhého konce pavouka nastupovala stejně stará Lucie Slišková. Obě nakonec potvrdily nasazení a probojovaly se do finále. V něm uspěla zkušenější Vrabcová. V souboji o třetí místo pak byla úspěšnější Lucie Králová, která porazila ve třech setech věkem ještě mladší žákyni Karolínu Bohdalovou.

Také v turnaji starších žáků se do finále dostali první dva nasazení hráči, jmenovitě Vojtěch Pimpara a Jan Houška. Pimpara, který je již několikanásobným mistrem LTC ČK v kategorii žactva, potvrdil žebříčkové postavení a nad Houškou vyhrál. Třetím na stupních je Patrik Čížek, který v souboji o bronz porazil Filipa Gráfka.

O den později se o klubové mistrovské trofeje utkali mladší žáci a dorostenci. Krumlovští poprvé v historii rozdělili kategorie na mladší, starší žactvo a dorost, protože se klubová členská základna rozrostla na celou stovku hráčů, z nichž asi čtvrtina dětí reprezentuje LTC v soutěžích registrovaných hráčů Českého tenisového svazu a v nejvyšších regionálních soutěžích družstev.

Mistryní LTC v mladších žákyních pro rok 2017 je Karolína Bohdalová, která ve finále porazila Danielu Královou. O třetí místo hrály Patricie Pradličková s Nelou Zemkovou. Vítězství a cenný bronz si nakonec odnesla nejmladší účastnice turnaje Zemková.

Mezi mladšími žáky, kteří byli nejméně obsazenou kategorií, zvítězil favorizovaný Jáchym Wölfl.

Kategorie hrála svůj turnaj mimořádně v rámci tabulky. Wölfl porazil všechny soupeře se ztrátou pouhých pěti gamů. Na druhém místě skončil v minulé sezoně ještě babytenista Matěj Faktor a bronzovou medaili si z mistrovského turnaje odnesl Petr Wízner.

Osm děvčat si zahrálo mistrovský turnaj LTC v kategorii dorostenek. Do finále se probojovaly první i druhá nasazená – Barbora Dvořáková a Eliška Šejnohová. Šejnohová měla postup do finále složitější, když sehrála třísetovou bitvu s později bronzovou Nikolou Vrabcovou (věkem teprve nově starší žákyně).

Nejvýše nasazeným dorostencem byl Dan Minol, který potvrdil finálové ambice a porazil už v úvodu Patrika Čížka. Ve finále Minol narazil na Vojtěcha Pimparu a po nádherném tenisovém souboji bral nakonec stříbro. Vítězný Pimpara je při tom věkem ještě starší žák. V třísetové bitvě zakončené supertiebreakem poté vybojoval bronz Jan Houška výhrou nad Patrikem Čížkem.

Jan Bohdal