Na Hané startoval také SK Karate Český Krumlov, který si vedl skvěle a vybojoval celou řadu medailových umístění.

První den soupeřily kategorie dorostu, juniorů, U21 a seniorů. Krumlov reprezentovalo šest karatistů, kteří vybojovali celkem sedm medailí, z toho hned čtyři zlaté.

V hodnocení klubů všech zmiňovaných věkových kategorií tato bilance pro SK Karate znamenala umístění na výborném čtvrtém místě.

Prvenství vybojovali David Klewar (kumite junioři -61 kg), Martin Kutlák (kumite dorostenci -57 kg), Karolína Martínková (kata juniorky) a Karolína Martínková (kumite juniorky -48 kg). Stříbrné medaile získali Jaroslav Šebesta (kumite dorostenci -63 kg) s Míšou Šidlovou (kumite dorostenky +54 kg) a bronz Eliška Václavíková (kumite juniorky +59 kg).

Další den se v Olomouci představilo mladší i starší žactvo a rovněž v tomto klání se českokrumlovským karatistům velmi dařilo, o čemž svědčí zisk čtrnácti medailí(2 – 6 – 6). Po prvním kole Národního poháru žactva se tak SK Karate navíc pyšní výtečnou třetí příčkou v hodnocení klubů.

Zlato získali Nathalie Petříková (kumite) a Šimon Kroček (kumite), druhá místa pak obsadili Věra Váchtová (kumite), Tomáš Olžbut (kumite), Lukáš Kastl (kumite), David Kastl (kumite), Šimon Kroček (kata) a Matyáš Jurík (kumite). Bronzové medaile pro českokrumlovský oddíl vybojovali Nathalie Petříková (kata), Evička Váchtová (kumite), Martin Koupal (kumite), Tomáš Olžbut (kata), Petr Kiprý (kumite) a Matěj Korytar ( kumite).

Výborné výkony předvedli i další členové SK Karate Markétka Klewarová, Jaroslav Farabauer, Ema Kutláková a Adam Zíka a jen velmi těsně přišli o medailové pozice.