Los určil, že všechna družstva LTC odehrají své úvodní zápasy doma, a tak se na antukových kurtech krumlovského TenisCentra představili v sobotu starší žáci a tři družstva dospělých, v neděli pak mladší žáci a dorost.

Starší žáci přivítali v nejvyšší krajské soutěži mladé naděje ze Strakonic a vyhráli zcela jednoznačně 8:1, když své zápasy zvládli Jáchym Wölfl, Petr Wízner, Matěj Faktor, Natálka Horová a Nela Zemková ve dvouhře a ve čtyřhře pak páry Wölfl – Wízner, Faktor – Chalupa a Horová – Zemková.

Mnohem těžší to mělo souběžně hrající áčko dospělých, které hned na úvod dostalo Sezimovo Ústí, asi největšího favorita krajského přeboru I. Přesto nakonec po velkém boji a výborných výkonech všech krumlovských hráčů padlo jen těsně 4:5, když ve dvouhře uspěli Martin Minárik a Jan Štaberňák a v deblu dvojice Minárik – Hendrych a Krupica – Štaberňák.

Béčko a céčko dospělých LTC nastoupily hned po obědě a obě družstva vyhrála, i když zápasy měly odlišný průběh. Druhý tým LTC si poradil v KP V. s Ostrovcem snadno 8:1, body pro krumlovské zařídili v singlu Petr Zemek, Filip Gráfek, Jan Štaberňák, Tomáš Vachta, Daniela Králová a Karolína Rolníková, ve čtyřhře pak ještě Gráfek s Vachtou a Fučík s Čížkem. Nově sestavené třetí družstvo dospělých začínající v nejnižší krajské soutěži nakonec uspělo těsně 5:4 s Dobrou Vodou B, když rozhodnutí zařídil pár Kateřina Rajská – Patricie Pradličková až v závěrečné dámské čtyřhře. Obě krumlovské slečny přidaly body spolu s Matějem Vachtou také v singlu a v deblu pak ještě dvojice sestavená z šéfů klubu T. Vachta – Štaberňák.

Dorostenci LTC Český Krumlov začali v neděli nejvyšší krajskou soutěž jednoznačným vítězstvím nad béčkem Tábora 9:0, když své zápasy vyhráli Filip Gráfek, Vojta Šmejkal, Patrik Čížek, Jáchym Wölfl, Nikola Vrabcová a Natálka Horová a deblové páry Šmejkal – Čížek, Pilař – M. Vachta a Rolníková s Horovou.

Táborští se naopak mohli radovat v současně hraném zápase nejvyšší krajské soutěže mladších žáků, když jim tenisté Krumlova podlehli v poměru 2:7. Tentokrát uspěli pouze Jiří Tybitancl a Jindřich Zapletal ve dvouhře.

I když se pro všechny hráče jednalo o první soutěžní utkání po dlouhé době, tak se ukázalo, že i přes dlouhou tréninkovou pauzu tenis hrát nezapomněli a předvedli bez ohledu na výsledky bojovnost a vůli.