Díky tomu, že se zúčastnila převážná většina bikerů týmu, tak se cyklistickému družstvu z našeho okresního města velice dařilo, což se ukázalo i na výsledcích. Maraton ve Zruči se jel na dvou tratích (72 kilometrů – dlouhá, 35 kilometrů – krátká) za velice příjemného počasí – a bikeři Domu Barev Č. Krumlov ani s nástupem podzimu neztrácejí formu.

Nejlepší výsledek vybojoval František Mičan, který i přes defekt dokázal obsadit ještě třetí místo. Velice pěkným pátým místem překvapil matador Miroslav Kelner.

V kategorii veteránů (D2) obsadil deváté místo Václav Velíšek.

Na dlouhé trati v kategorii A dojel taktéž na devátém místě Tomáš Velíšek. Po pěkné týmové spolupráci se Vladimír Babidorič udržel v Top10 a v kategorii C1 obsadil také deváté místo.

V kategorii D1 se Jiřímu Homolkovi spolupráce s oddílovými kolegy taktéž vyplatila a podařilo se mu získat sedmé místo, což ho momentálně posouvá v celkové klasifikaci Galaxy série na slušné třetí místo.

Krumlovští nezapomněli obsadit ani dětské kategorie, kde se na čtvrté příčce umístil Lukáš Kelner. I tento výsledek ukazuje, že se budoucnosti krumlovský cyklistický tým obávat nemusí.

Zbyněk Adamíček