Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Krumlovští kuželkáři napsali tradiční tečku

Český Krumlov -Již tradičně se v krumlovské kuželně konal sváteční třídenní turnaj, který píše tečku za starým rokem a těší se i velké oblibě účastníků.

7.1.2012
SDÍLEJ:

V kategorii registrovaných po shodném základním náhozu bojovalo o zlato hned trio hráčů. V rozhodujícím rozhozu byl nakonec nejúspěšnější Jaroslav Suchánek (uprostřed) před Klárou Maurencovou a Jiřím Matouškem.Foto: Ilona Hanáková

Zahrát si mohli v kuželně U Trojice všichni příchozí, a to děti, neregistrovaní i registrovaní hráči (ženská a mužská kategorie nebyly odděleny). Turnaj se hrál po tři sváteční dny a účast byla i v tomto ročníku opravdu hojná. Pro neregistrované hráče bylo připraveno přes dvacet hodnotných cen. V dětské kategorii byli sladkou odměnou obdařeni všichni hráči a prvním pěti nejlepším byly navíc rozdány i věcné ceny.

V kategorii dětí, která zahrnovala všechny kuželkáře ve věku do 18 let, se představilo sedmnáct mladých hráčů a hráček. Na prvním místě se nejlepším náhozem 23 kuželek umístil Tomáš Hanák. Druhou příčku náhozem 22 shozených kuželek okupovali hned tři hráči, a to Martin Sládek, Stanislav Werner ml. a Jan Jedlička. Po finálovém rozhozu, ve kterém se hází jen tři hody, bylo jasno, že druhou příčku s naprostým přehledem obhájil nejmladší z celé trojice Stanislav Werner. Třetí místo vybojoval Martin Sládek, čtvrtý skončil Jan Jedlička. Na páté příčce se pak umístila první z dívek, Zuzana Sládková.

V rovněž velmi početně obsazené kategorii neregistrovaných hráčů byly výkony taktéž hodně vyrovnané. První místo však nekompromisním způsobem vybojoval účastník většiny předchozích ročníků tohoto turnaje – Tomáš Vařil – náhozem 25 kuželek. Druhé místo náhozem 24 shozených kuželek okupovali Stanislav Werner starší a Michal Růzha. Opět tak o stříbru musely rozhodnout rozhozy. Tam se, stejně jako v dětské kategorii, lépe soustředil Stanislav Werner, tady ovšem s přízviskem „starší“, který obsadil druhou příčku, bronz zbyl na Michal Růzhu. Na čtvrtém místě se náhozem 23 shozených kuželek (taktéž po rozhozech) umístila první žena Blanka Michaligová, která porazila pátého Luboše Jedličku a šestého Petra Fišera.

V kategorii registrovaných musely o vítězi rozhodnout již tradiční rozhozy, protože nejlepším náhozem bylo 25 shozených kuželek. Tímto výkonem se pyšnili hned dva hráči a jedna hráčka, a to trojlístek ve složení Klára Maurencová, Jaroslav Suchánek a Jiří Matoušek. V rozhozu pak byl nejúspěšnější Jaroslav Suchánek před Klárou Maurencovou a Jiřím Matouškem.

„Všem účastníkům, teď již loňského turnaje, děkujeme a přejeme hodně úspěchů, a to nejen sportovních, v novém roce. Věříme, že se na příštím, tedy už letošním, ročníku opět všichni ve zdraví setkáme. Velké poděkování samozřejmě patří našemu kuželkářskému oddílu a Standovi Wernerovi a jeho ženě,“ řekla nám členka organizátorského trojlístku Ilona Hanáková.

Ilona Hanáková, Karel Vosika

7.1.2012
SDÍLEJ:
Předvolební debata Deníku.
AKTUALIZOVÁNO
44

V Superdebatě rezonovala otázka referenda. Není to zlaté tele, upozornil Bartoš

Benjamínek kaplického Spartaku Prokop Janek se při domácí výhře 13:4 trefil sedmkrát a s třiadvaceti zásahy aktuálně vede tabulku kanonýrů OP mladších přípravek.

Kanonýři na okresních trávnících se opět činili

Prachatický hospic je hlavně o radosti

Prachatice - Hospic sv. Jana N. Neumanna v Prachaticích není jen o smutku, bolesti a slzách. Dokazuje to nová kniha, kterou hospic vydal, s názvem Vinnetou se chce bratřit a další tajemství prachatického hospice.

OBRAZEM: Pochlubte se, jak vám vyrostla dýně

Jižní Čechy - Letošní rok byl oproti loňsku velice příznivý pro růst dýní.

Nový mariánský sloup v Křenově už stojí

Křenov – Ozdravný pobyt v prostorách Psychiatrické léčebny Červený dvůr má za sebou, díky tamnímu terapeutovi Alexandru Debnarovi, jedna křenovská rarita, dřevěný mariánský sloup, který se v pondělí dočkal slavnostního odhalení.

Jubileum: Kronikář píše o Černé v Pošumaví již 40 let

Černá v Pošumaví - Nenápadné výročí, ale o to více významné a obdivuhodné, může letos slavit Černá v Pošumaví.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení