Barvy SKB ČK na šampionátu reprezentoval tým ve složení: Adam Marťán, Jaroslav Jelínek, Adam a Robin Tancerovi, Adam Ječmínek, Barbora Kortusová a Natálie Petroušková. Do týmu patří i Linda Šmikmátorová, Viktorie Hulcová a Michaela Štronerová, které bohužel do Pardubic nemohly odjet vinou zranění. Trenérsky na turnaji krumlovský žákovský tým doprovázeli Radek Votava a Tomáš Švejda.

Krumlovští po třech prohrách ve skupině s Badminton FSpS MU Brno 0:7, TJ Jiskra Nejdek 0:7 a domácí TJ Sokol Polabiny Pardubice 2:5 hráli o konečné páté až osmé místo.

Prohra v prvním kole pavouka se Super Stars Most 0:4 posunula tým SKB do boje o konečné 7. místo, kde krumlovské družstvo dokázalo zdolat BK Delcatar Benátky nad Jizerou 4:2.

SLOVA OD KORMIDLA
Radek Votava a Tomáš Švejda hodnotí vystoupení českokrumlovského žákovského družstva na šampionátu takto:

„Z našeho pohledu předvedli naši hráči na turnaji kvalitní výkon. Všichni se snažili hrát svůj nejlepší badminton a v každém zápase se usilovali o co nejlepší výsledek. V některých zápasech se to někomu dařilo více, jinému zase méně. Turnaj by ovšem měl být pro celý tým z mnoha pohledů důležitý, možná v různých věcech i v něčem nový. My jsme se snažili na všechny zcela otevřeně mluvit a předávat jim mnoho informací. Je důležité, aby si všichni uvědomili, že vše začíná u nich samotných, v jejich snažení a přístupu na tréninku. Trénink je příprava na turnaj, na zápasy. Důležité je, ne trénink jen absolvovat, ale jít na něj už s jasným cílem a soustředěností.

Všichni se také dozvěděli věci, na kterých by měli pracovat, respektive co by měli zlepšit nebo se naučit. Důležité je hrát s hlavou nahoře, být otevřený novým věcem a nebát se právě novinek. Všichni mladí hráči mají v Krumlově velmi kvalitní podmínky, což mnoha hráčů a jejich soupeřů v republice nemá. Teď už záleží jen na hráčích samotných, jak s těmito podmínkami a jak si všechny informace vyhodnotí.

Celému týmu bychom chtěli na závěr poděkovat za výkony a snahu na turnaji a také vzornou reprezentaci naší klubové práce! Hráče čekají ještě mistrovství republiky jednotlivců v různých věkových kategoriích, kde budou Krumlovští určitě bojovat o co nejlepší výsledky!“

Radek Votava, Karel Vosika