Okresní přebor: Výsledky devátého dějství znovu potvrzují, že letošní ročník OP je velmi vyrovnaný a vymykají se jen Loučovičtí. Lídr ani po tomto kole nezná hořkou chuť porážky a jasně míří k titulu. Větších výkonnostních výkyvů se zatím vyvarovalo i céčko Kaplice, kterému zaslouženě patří průběžné stříbro.

Výsledky 9. kola OP: Zubčice C – Holubov 6:11, Kaplice C – SC Č. Krumlov 13:4, Loučovice – Kaplice D 12:5, Malonty – Benešov 12:5.

Okresní soutěž: I v soutěži pokračuje nadvláda Loučovických, kteří tentokrát nadělili „kanára“ béčku Holubova na jeho stolech a jako jediní drží čistý štít bez prohry.

Výsledky 10. kola OS: Holubov B – Loučovice B 0:17, Kaplice E – SC Č. Krumlov B 13:4, Křemže B – Velešín B 6:11.

Krajská soutěž: Dnes se podrobněji podíváme i na nejnižší oblastní soutěž, kde má českokrumlovský okres hned čtyřnásobné zastoupení. Nejlépe si z našeho kvarteta zatím vede nováček z Křemže, který má po devíti odehraných kolech na kontě sedm výher a drží se na krásném druhém místě. Čtvrté pořadí okupuje již dlouholetý účastník soutěže z Přídolí, jenž si dosud připsal šest výher. Osmé je s bilancí 4/5 béčko Kaplice, u kterého nutno podotknout, že se muselo v tomto ročníku vyrovnat s odchodem dvou hráčů základní sestavy. Těsně nad sestupovým pásmem se drží Velešín s bilancí 3/6, ale jak se z posledních výsledků zdá, jeho forma stoupá a se záchranou by neměl mít potíže.

Výsledky 9. kola KS: Sokol ČB B – Sokol ČB C 9:6, Orel ČB – Kněžské Dvory 1:9, Borovany – Start ČB 9:4, Nová Ves u ČB – Pedagog ČB C 8:9, Velešín – Přídolí B 9:6, Křemže – Kaplice B 9:6.