Tábor – Cyklokrosový kolotoč se nezastavil ani tento víkend. Nejdříve jezdci ČEZ Cyklo Teamu Tábor jeli závod ve Veselí nad Lužnicí s názvem Velká cena Prodoli, kde se v kategorii elite umístili Michael Boroš na 2. místě, Jakub Skála na 3. místě a David Kášek na 4. místě. Jediným pokořitelem táborských závodníků byl ve velmi dobré formě jezdící  Vojtěch Nipl.
V juniorech zvítězil další závodník ČEZ Cyklo Teamu Tábor Adam Ťoupalík a třetí skončil Martin Dejmek.
Cyklokrosaři CT Tábor byli aktivní i v neděli. David Kášek a Michael Boroš se v nedalekém Ternitzu v Dolních Rakousích zúčastnili závodu, kde vyhrál Ital Elia Silvestri.  Boroš se umístil na druhém místě a Kášek byl třetí.
V neděli pokračoval také Světový pohár v cyklokrosu nedělním závodem ve francouzském Roubaix. Tento atraktivní závod ovládl nestárnoucí Sven Nys, před loňským vítězem Světového poháru Kevin Pauwels a třetí skončil mistr světa Niels Albert. Na výborném šestém místě skončil nejlepší z Čechů Radomír Šimůnek a stále zlepšující se Martin Bína dojel na patnáctém místě, což je zatím jeho nejlepší letošní umístění. Na 33. pozici pak dojel Ondřej Bambula.
Martin Bína vynechává poslední závod Toi Toi Cupu, který se koná tuto sobotu v Lounech a vydává se na Mallorku, kde by se chtěl maximálně připravit na další boje ve Světovém poháru, ale také na mistrovství ČR a potažmo na únorové mistrovství světa v americkém Louisville.