Krumlovští společně s křemežskou Stelou Reitingerovou reprezentovali Českokrumlovsko na elitním turnaji nejvyšší kategorie a v silné konkurenci si vedli velice dobře.

Cenné republikové medaile vybojovaly ve dvouhře dívek Eliška Mikešová a Eva Fišerová, společně braly bronz ve čtyřhře. Další medaile patří dvojici Jurný a Wasylkow (ČK / Teplice), ve smíšené čtyřhře kov stejné hodnoty získali Mikešová s Jurným.

Šéftrenér krumlovského SKB Radek Votava k výkonům klubových nadějí na mosteckém turnaji říká: „Není moc co dodávat, než poblahopřát a těšit se z toho, že máme v klubu děti, které mají zájem, snaží se a ještě jim to pěkně jde. Kromě medailistů hrál dobře i Dennis Pražák, na trénincích jsou však další šikulky a šikulové. Všem našim hráčům k předvedeným výkonům blahopřeji a děkuji všem trenérům, kteří se na přípravě našich nadějí podílejí,“ těší předsedu, který ještě dodává: „Koncem roku budeme u nás v Krumlově hostit stejnou konkurenci této věkové kategorie na mistrovství republiky. Věřím, že se někomu z nich, nebo nejlépe všem, podaří nějaký ten cenný kov znovu uhrát.“

ZRCADLO VÝSLEDKŮ

Umístění hráčů z Krumlovska na celostátním turnaji U13 v Mostu:

Dvouhra – chlapci: 17. Dennis Pražák, Petr Jurný (oba SKB ČK), dívky: 2. Eliška Mikešová, 3. Eva Fišerová (obě SKB ČK), 9. Stela Reitingerová (Křemže).

Čtyřhra – chlapci: 3. Jurný / Wasylkow (SKB ČK / Teplice), 9. Pražák / Křivka (SKB ČK / Lanškroun), dívky: 3. Mikešová / Fišerová, 9. Reitingerová / Kubáková (Křemže / Sokol ČB).

Smíšená čtyřhra: 3. Mikešová / Jurný, 9. Fišerová / Pražák, Reitingerová / Martinec (Křemže / Benátky).

Radek Votava, Karel Vosika