Ve dvouhře dívek dokázala Eva Fišerová vyhrát všechny své zápasy a vybojovala tak zlatou medaili, zároveň si zajistila postup na MČR. Bronzové medaile braly Kristýna Kozáková s Denisa Půlpánová. Páté pak skončily Tereza Pavlyková, Karolína Hniličková a Anežka Doubravská.

Eva Fišerová přidala do své sbírky druhé zlato, když společně s Kristýnou Kozákovou ve čtyřhře porazily ve finále Elišku Mikešovou s Barborou Bouberlovou (Sokol Vodňany) ve třech setech a právem tak vybojovaly postup na tuzemský šampionát. Bronzové medaile získaly ještě Tereza Pavlyková s Denisou Půlpánovou a Karolína Hniličková s Anežkou Doubravskou.

Ve smíšené čtyřhře vybojovali zlato a postup na republiku Eliška Mikešová s Kryštofem Klímou (Sokol České Budějovice). Bronzovou medaili získala Denisa Půlpánová s Vojtěchem Kavanem (Sokol České Budějovice). Na pátých místech skončili Petr Jurný s Evou Fišerovou, David Šváb s Terezou Pavlykovou a Kristýna Kozáková s Davidem Janem Kadeřávkem (Badminton Tábor).

David Šváb s Petrem Jurným dokázali ve čtyřhře vybojovat bronzové medaile, ve dvouhře chlapců se pak umístili na pátých místech.