Osm účastníků bylo rozděleno do dvou lig, v nichž se hrálo systémem každý s každým. Soutěž je sympatická i v tom, že jedno utkání zahrnuje 8 duelů, konkrétně dvě dvouhru kluků a dvě dvouhry dívek, po jedné čtyřhře kluků a jedné dívek a také dvou mixů. Při složení družstva 2+2 si tak každý hráč zahraje v jednom utkání dvouhru, čtyřhru i mix.

„Naše klubová výprava vyrazila do Rychnova již v sobotu po obědě a to společně mikrobusem. Řidičem, starostlivým dospělákem a také trenérem, byl na turnaji tatínky Elišky Dan Mikeš, který svou roli zvládl, jako vždy, bez problémů a po návratu všechny pochválil a měl z výkonů našich dětí radost,“ zmínil předseda SKB Český Krumlov Radek Votava.

Družstvo A (Dennis Pražák, Petr Jurný, Eliška Mikešová a Eva Fišerová) si postupně poradilo s domácím A týmem13-3, Sokolem Pardubice A 9-7, v oddílovém souboji porazilo krumlovské béčko 14-2 a s plným počtem bodů turnaj vyhrálo.

Družstvo B (Matyáš Puffr, David Šváb, Tereza Pavlyková a Denisa Půlpánová) se také neztratilo. Kromě prohry ve vzájemném utkání sice nestačilo ani na Pardubice A, kterým podlehlo 4-12, ale v posledním utkání o třetí místo porazilo áčko Rychnova nad Kněžnou 11-5.

Všech osm hráčů si po delší pauze skvěle zahrálo. V turnajovém režimu každý odehrál tři dvouhry, tři čtyřhry a tři mixy. Nejúspěšnější byla Eva Fišerová, která neprohrála ani jeden set. Pouhé dva sety ztratila Eliška Mikešová.

„Ale nejdůležitější je, že se hrálo, že nám pořádající klub umožnil start dvou družstev, že se nám podařilo zajistit nakonec dobré ubytování, že cesta proběhla bez problémů a v neposední řadě, že z výsledků měl a má radost i hlavní trenér těchto hráčů Jiří Frendl,“ spokojeně konstatoval Radek Votava.