Druhou listopadovou neděli se v krajské metropoli konaly oblastní přebory Jihočeského svazu karate.

Tyto závody znamenaly pro vítěze jednotlivých kategorií nejen tituly krajských přeborníků, ale zároveň přímý postup na blížící se Mistrovství České republiky v karate.

Na krajském přeboru se pod taktovkou trenéra Marka Hullmana prezentovala desetičlenná výprava nadějí krumlovského oddílu Panthers – a rozhodně se v silné konkurenci neztratila.

Českokrumlovští si v součtu domů odvezli dva tituly krajských přeborníků, tři stříbrné medaile a jedno umístění bronzové hodnoty.

„Rád bych poděkoval všem našim závodníkům za skvělé výkony a pogratuloval zejména Žanetě Bělecké a Matyáši Malečkovi k zisku titulu krajských přeborníků," řekl spokojený kouč Marek Hullman.

Výsledky závodníků Panthers Č. Krumlov na krajských přeborech 2013 – 1. místa: Žaneta Bělecká – kumite mladší žákyně do 30 kilogramů, Matyáš Maleček – kumite mladší žáci do 41 kilogramů, 2. místa: Eliška Václavíková – kumite mladší žákyně do 30 kilogramů, Amálie Malečková – kumite mladší žákyně nad 35 kilogramů, Ondřej Hnat – kumite dorostenci do 52 kilogramů, 3.místo: Michaela Šídlová – kumite mladší žákyně nad 35 kilogramů.