Na šampionátu se prezentovalo 760 závodníků z 91 českých klubů – a chybět pochopitelně nemohli ani borci oddílu Karate Panthers Český Krumlov. Ti se předvedli ve výborném světle a v součtu vybojovali pětku cenných kovů, včetně jedné zlaté medaile.

„Vzrušená atmosféra v nádherné sportovní hale v ulici U Stadionu ostře kontrastovala s poetickou atmosférou tradičních Adventních dnů, pořádaných jen pár kroků od haly, byla však stejně příjemná a přátelská. Po vstupu do haly byl divák okamžitě vtažen do děje, protože měl závodníky téměř na dotek ruky. Soutěže šampionátu všechny doslova pohltily,“ předesílá šéftrenér krumlovských Panterů Marek Hullman a k samotnému vystoupení svých svěřenců na MČR pokračuje: „Mistrovství republiky se nám opravdu povedlo a výsledky ukazují, že českokrumlovské karate jde svou úrovní stále nahoru. Gratuluji medailistům i všem ostatním, kteří sice na stupně vítězů tentokrát nedosáhli, ale také odvedli v soutěži dobré výkony,“ vzkazuje kouč.

Sbírka Panterů je tedy zase o několik cenných medailí bohatší, což je na druhou stranu zavazující…

„Samozřejmě po krátké a nezbytné oslavě se všichni musíme hned po Novém roce pustit znovu do další tvrdé práce!“ ví trenér a jedním dechem dodává: „Teď ovšem musím všem členům, závodníkům a rodičům našich nadějí z oddílu Karate Panthers popřát krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok!“ vzkazuje Marek Hullman.

ZRCADLO VÝSLEDKŮ

Umístění závodníků Karate Panthers Český Krumlov na Mistrovství České republiky 2018 v Jindřichově Hradci:

Martin Enev – 1. místo kumite v kategorii 7 až 9 let (mistr České republiky), 7. místo kata 7 až 9 let

Věra Vachtová – 2. místo kumite 7 až 9 let

Karolina Martínkova – 3. místo kumite dorostenky

Matěj Korytar – 3. místo kumite 10 až 11 let

Marek Beránek – 3. místo kumite 7 až 9 let

Matyáš Jurík – 7. místo kumite 10 až 11 let

Jan Wagner – 7. místo kumite 10 až 11 let

Lukáš Jelínek – 5. místo kumite 12 až 13 let

Eliška Václavíková – 5. místo kumite dorostenky

Martin Kutlák – 5. místo kumite 12 až 13 let

Adam Zíka – 5. místo kumite 10 až 11 let.