Na programu je již dvanáctý ročník celostátního turnaje přípravek (kategorie U11), a to v soutěži družstev a jednotlivců.

Každý listopad se do Českého Krumlova sjíždějí hráči a hráčky nejmladší kategorie – přípravek do jedenácti let, aby změřili své síly v napínavém dvoudenním turnaji. Nejinak tomu bude i letos.

V sobotu 4. listopadu bude na programu soutěž družstev, ve které proti sobě nastoupí krajské výběry z jednotlivých regionů České republiky. Chybět nebudou ani jihočeské a družstvo pořádajícího oddílu SK Badminton Český Krumlov, které nastoupí ve složení Petr Jurný, David Šváb, Dennis Pražák, Eliška Mikešová, Kateřina Berková a Eva Fišerová.

V neděli 5. listopadu se odehraje soutěž jednotlivců, ve které výše jmenované krumlovské šestice z týmové soutěže nastoupí z domácího klubu ještě Kristýna Kozáková, Bára Kryštofová, Denisa Půlpánová, Michal Marťán a Lukáš Moravec.

„Těšit se můžeme na velice napínavé souboje v podání celorepublikové špičky nejmladších badmintonových talentů,“ zve do krumlovské sportovní haly na Chvalšinské silnici šéftrenér a předseda SKB Radek Votava. Přijdete se také podívat?

Program turnaje – sobota: 8.30 – 19.00 soutěž družstev, neděle: 9.00 – 14.00 soutěž jednotlivců.

 Radek Votava, Karel Vosika