Mladým hráčům SKB Český Krumlov se turnaj podařil. Ve dvouhře chlapců obsadili Robin Tancer a Patrik Fuciman dělené deváté místo, což je zejména pro jedenáctiletého Fucimana velmi pěkný úspěch. Turnajové vítězství pak vybojoval Robin Tancer se spoluhráčkou Justýnou Muchovou z Rychnova nad Kněžnou ve smíšené čtyřhře a ještě přidal druhou příčku ve čtyřhře chlapců, s dalším rychnovským spoluhráčem Pavlem Maňáskem.

Šéftrenér a předseda SKB Radek Votava k výkonům krumlovského medailisty řekl: „Tancer potvrdil, že patří ve svém ročníku 2005 k nejlepším hráčům v republice. Odehrál osm zápasů a z toho šest bylo vítězných. Robin je technickým hráčem, který zatím čelí často vyšším a silovějším soupeřům, což je nesporně v tomto věku nevýhodou."

Patrik Fuciman se podle trenérových slov v kategorii U13 rozkoukává. "Ve svém ročníku 2006 je dalším příslibem našeho klubu. Jeho zápas s nasazeným Hrubcem, který prohrál těsně 19:21 a 18:21, je zatím jeho nejlepším výkonem, který na turnajích podal. Nesporně mu k tomu pomohly i zápasy sehrané na nedávném celostátním turnaji družstev této věkové kategorie, který náš klub pořádal a kde Patrik byl tahounem týmu!“

Trojlístek reprezentantů SKB Český Krumlov na Mezinárodním mistrovství Lotyšska dospělých v Jelgavě: Jaromír Janáček, Ondřej Král a trenér Radek Votava.
Junior Ondřej Král v Lotyšsku vyhrál pět zápasů


Umístění Krumlovských – dvouhra chlapci: 9. Robin Tancer, Patrik Fuciman, čtyřhra chlapci: 2. Robin Tancer / Pavel Maňásek (SKB ČK / Rychnov), 5. Patrik Fuciman / David Dvořák (SKB ČK / Sokol ČB), smíšená čtyřhra: 1. Robin Tancer / Justýna Muchová (SKB ČK / Rychnov), 9. Patrik Fuciman / Barbora Kortusová (SKB ČK / Dobrá Voda).