Nová Bystřice – SKK Č. Krumlov 6:2 (2612:2575)

Úvod se však hostům povedl. Výborný výkon předvedl Robert Weis, který nejlepším výkonem hostů (455 poražených kuželek) zdolal Štěrbu o 30 kuželek. Pěkným výkonem i s trochou štěstí v závěru pak zvítězila Ilona Hanáková, jež výkonem 440 kuželek porazila o jedinou kuželku Tomka.

V druhé dvojici nastoupili Karla a Pavel Kolouchovi. Prvně jmenovaná výkonem 428 prohrála o 15 kuželek s Garhoferem. Špatný výkon ale předvedl Pavel Kolouch, který srazil pouhých 402 kuželek a na průměrně hrajícího Vrecka ztratil 23 kuželek.

Nadějně ještě vypadal souboj závěrečné dvojice. Po padesáti hodech prohrával Jiří Matoušek s nejlepším domácím hráčem Filakovským o pouhých 9 kuželek. Medailista z krajských přeborů Luboš Klíma přehrával špatně hrajícího Baudyše o 35 kuželek.

Všichni hráči i diváci poté očekávali střídání domácího hráče, ale Baudyš zůstal na drahách a následně exceloval, když Klímu na druhé dráze porazil o 44 kuželek a celkově vyhrál o devět.

Matoušek i přes pěkný celkový výkon 440 prohrál o 21 kuželek – a Českokrumlovským se tak dobře rozjetý zápas nepodařilo dotáhnout do úspěšného konce.

I přes další porážku zůstávají kuželkáři SKK Český Krumlov na sedmé příčce divizní tabulky. V sobotu 3. dubna od 10 hodin se utkají Českokrumlovští na drahách domácí kuželny U Trojice s vedoucím družstvem soutěže z Jihlavy.

Pavel Kolouch