Veselí nad Lužnicí – Cyklokrosová sezona je v plném proudu. Tuto sobotu 1. prosince se ve Veselí nad Lužnicí koná cyklokrosový veřejný závod. Je určen skutečně pro všechny a zúčastnit se mohou i cyklističtí nadšenci bez ohledu na věk.
Jedná se o 1. ročník velké ceny PRODOLI Veselí nad Lužnicí. Je koncipován jako otevřené mistrovství Jihočeského svazu cyklistiky. Závodu se mohou zúčastnit závodníci s platnou licencí Českého svazu cyklistiky na rok 2012 a dále příchozí ve své věkové kategorii. Tito příchozí mohou použít jakékoli kolo. Závod je určen pro všechny věkové kategorie od žáků až po muže Elite. Trať závodu povede areálem TJ Lokomotiva u zimního stadionu a měří 2200 metrů. Nejmladší závodníci pojedou jeden okruh a startují v 10 hodin. Závod vyvrcholí kategorií Masters, která startuje v 15 hodin.
Vyhlášení výsledků je hned po ukončení hlavního závodu. Mládežnické kategorie budou vyhlášeny již ve dvanáct hodin. Kancelář závodu v restauraci Hokejka bude otevřena od 8 hodin. Přihlášky lze zasílat na radek.bechynsky@seznam.cz nebo se lze přihlásit i na místě v den závodu.