A právě té poslední činnosti, tedy oceňování výsledků, bych se chtěl nyní věnovat.

Přesně po roce se totiž už tradičně sejde sportovní výkvět Českokrumlovska, aby při pátečním slavnostním vyhlašovacím večeru v Prokyšově sále českokrumlovské prelatury ocenil vydobyté úspěchy.

V oficiální části galavečera, který spolupořádají Českokrumlovské tělovýchovné a sportovní sdružení, obecně prospěšná společnost Pro–Sport ČK a Českokrumlovský deník, bude dnes po sedmnácté hodině odtajněna desítka nejúspěšnějších sportovců za rok 2009 (v abecedním sledu bez určení pořadí), jako každoročně budou vyhlášeni vítězové kategorií nejlepší sportovní kolektiv a sportovní talent Českokrumlovska.

Příjemnou tradicí se už stalo i vyhlašování sportovního rytíře a v neposlední řadě i ocenění osobností okresního sportu v kategoriích sportovní organizátor a zasloužilý sportovní funkcionář. Už potřetí dojde ocenění rovněž nejpozoruhodnější sportovní výkon roku hendikepovaných sportovců.

A „polívčičku“ si při dnešním setkání přihřeje i náš list, neboť bude vyhlášen vítěz už třináctého ročníku čtenářské ankety, v níž jsme s vaší pomocí hledali nejpopulárnějšího sportovce Českokrumlovska, který se pro tento rok bude moci pyšnit titulem Sportovní hvězda.

Letos jsme navíc připravili novinku, v níž jste na webových stranách našeho listu z redakcí nominované desítky vybírali Internetovou sportovní hvězdu.

Výčet je tedy hodně bohatý a nejen samotní aktéři slavnostního setkání se mají na co těšit! Čtenáře Českokrumlovského deníku budeme o všem podrobně informovat před Vánoci, a to v úterním a středečním vydání.