Družinka větřínských borců se vydala na dalekou cestu do Vysokého Mýta, ale stejně jako v textu známé písně skupiny Tři sestry je u Humpolce (… v příkrým kopci, tam kde bouraj politici…) potkala nepříjemnost.

„Poblíž Humpolce došlo k technické závadě na našem vozidle. Museli jsme vyhledat asistenční pomoc a než došlo k odstranění potíží, tak uběhlo zhruba dvě a půl hodiny. Tím došlo k tomu, že jsme první zápas s Poličkou nestihli a ke druhému proti domácímu týmu jsme nastoupili se zpožděním," vysvětlil nám manažer černožlutých Karel Klabouch.

Větřínští si tak za nesehraný duel s Novabrikem Polička patrně zaknihují kontumační prohru (pozn. – musí ještě posvětit STK soutěže). V odehraném zápase pak domácí FC Družba náš tým po boji těsně o jeden gól zdolal, ale i v tomto případě musí čekat na potvrzení řídící komise.

Výsledky 7. a 8. kola: Polička – Bombarďáci Větřní 5:0 kontumace, Vysoké Mýto – Bombarďáci Větřní 1:2 (1:0), za hosty: Grznárik, Pils.

Sestava Bombarďáků: Cába – Petřík, Grznárik, Sláma, Bordač, Pils.

Celostátní liga pokračuje i o tomto víkendu, kdy Větřínští v „domácí" budějovické sportovní hale v sobotu 23. listopadu změří síly s družstvy Jerevanu Slavičín (od 18.00) a Gioia Brno (od 19.05).