Domů Krumlováci přivezli dvě prvenství a několik dalších dobrých umístění. Tentokrát hrál prim Adam Ječmínek, který zvítězil ve dvou disciplinách – ve čtyřhře chlapců s Jaroslavem Jelínkem a v mixu s Lindou Šmikmátorovou.

Ve smíšené čtyřhře se dvojice Ječmínek a Šmikmátorová hladce probojovala až do finále, kde porazila pár pražského Proseku Orlík a Stará (21:18, 21:18). Hned v prvním kole však nepochopitelně hráli pozdější vítězové proti další krumlovské dvojici Jaroslav Jelínek a Barbora Kortusová a zápas skončil výhrou prvně jmenovaných 21:7 a 21:13. O další postup krumlovská dvojice tvrdě bojovala s Vrbkou a Krulovou a vyrovnaný zápas nakonec rozhodli pro sebe ve třech setech (21:16, 16:21 a 22:20).

Další výhru v disciplíně uhráli Ječmínek s Jelínkem ve čtyřhře chlapců, kde ve finále porazili dvojici Diviš a Vrbka.

Dobrý finálový počin se podařil Jaroslavu Jelínkovi ve dvouhře, když se probojoval do finále opět proti Vrbkovi, ale v tomto případě souboj o zlato ztratil.

Ve čtyřhře juniorek Šmikmátorová s Kortusovou své umístění postříbřily, když až ve finále podlehly Krulové s Muchovou.

Samotní krumlovští hráči hodnotí své vystoupení v Plzni pozitivně a mají radost z velkého počtu odehraných zápasů a samozřejmě výher.

ZRCADLO VÝSLEDKŮ

Umístění hráčů SKB Český Krumlov na otevřeném krajském turnaji U17 v Plzni:

Dvouhra – chlapci: 2. místo Jaroslav Jelínek, 3. místo Adam Ječmínek, dívky: 4. místo Linda Šmikmátorová, 5. místo Barbora Kortusová.

Čtyřhra – chlapci: 1. místo Adam Ječmínek / Jaroslav Jelínek, dívky: 2. místo Linda Šmikmátorová / Barbora Kortusová.

Smíšená čtyřhra: 1. místo Adam Ječmínek / Linda Šmikmátorová, 5. místo Jaroslav Jelínek / Barbora Kortusová.

Radek Votava