V okresních soutěžích stolních tenistů se hrálo jedenácté (přebor) resp. desáté (soutěž) kolo a na programu bylo několik zajímavých partií.

V okresním přeboru si loučovické áčko bez potíží poradilo s déčkem Kaplice, a tak obhájce stále bojuje o průběžné první místo s prvním družstvem Č. Krumlova a céčkem Kaplice. I tyto týmy totiž potvrdily roli favoritů a na čele pořadí odskočily svým pronásledovatelům. Kapličtí těsně zdolali v této sezoně velmi dobře hrající Malonty na jejich stolech a Českokrumlovští si venku naopak snadno poradili se Zubčicemi. Bojuje se však i na opačném konci tabulky, kde po bitvě první výhru připisovali Přídolští.

Výsledky OP – 11. kolo: Loučovice – Kaplice D 11:6, Zubčice – Č. Krumlov 5:12, Malonty – Kaplice C 8:9, Přídolí C – Č. Krumlov B 9:8.

V okresní soutěži céčko Křemže prohrálo na svých stolech s kaplickým éčkem, které se tímto výsledkem dostalo do čela průběžného pořadí. O pouhé dva body za lídrem kromě křemežské rezervy zaostávají i Loučovičtí, kteří snadno přehráli Soběnov a mají zápas k dobru.

Výsledky OS – 10. kolo: Benešov – Velešín B 9:8, Soběnov – Loučovice B 3:14, Křemže C – Kaplice E 6:11.

Jaroslav Opelka