1. kolo

Dolní Třebonín – Malonty 14:4, Šítal 4, Bicek 3, Rytíř 2, Soukup 2, debl 2, Cipín 1 – Pešel 2, Chadim 1, Beran 1.

Kaplice E – Křemže/ Holubov C 13:5, Skypala 4, Neckář 3, Jakeš 3, Michalisko 2, debl – Mandát 3, Chaloupka 1, debl 1.

KST Č. Krumlov – Kaplice D 1:17, Lepeška 1 – Kratochvílová 4, Mácha 4, Wolowiec 4, Mašek 3, debl 2.

Soběnov – Velešín C 7:11, Šimon 4, P. Rybár ml. 2, debl – Blaženec 3, Peterka 3, Javořík 2, Vraspír 2, debl 1.

Velešín D – Holubov 11:7, Rychlý 4, Rolník 3, Javoříková 2, Tomková 1, debl – Sobol 3, Vítek 2, Šváb st. 1, WO 1.

Senior Club Č. Krumlov B – Senior Club Č. Krumlov A 0:18, Příchovský 4, Grubmüller 4, Neřold 4, Salon 4, debl 2.

Loučovice – Benešov n. Čer. 18:0 kont.

2. kolo

Dolní Třebonín – Senior Club Č. Krumlov B 17:1, Soukup 4, Rytíř 4, Šítal 4, Cipín 3, debl 2 – Štrob 1.

Senior Club Č. Krumlov A – Holubov 16:2, Příchovský 4, Neřold 4, Grubmüller 3, Salon 3, debl 2 – Sobol 2.

Soběnov – Velešín D 15:3, P. Rybár 4, Šimon 4, P. Rybár ml. 3, M. Rybár 2, debl 2 – Rychlý 2, Krauskopf 1.

Velešín C – Benešov nad Černou 9:9, Blaženec 3, Javořík 1, WO 5 – Sviták 3, Kodym 3, Tichý 2, debl 1.

Kaplice D – Loučovice 12:6, Sláma 3, Wolowiec 3, Kratochvílová 2, Mašek 2, debl 2 – Jaroš 3, Dibitanzl 2, Vach 1.

KST Č. Krumlov – Kaplice E 5:13, Andrle 2, Lepeška 1, Kočan 1, Sitta 1 – Jakeš 4, Skypala 4, Hembera 2, Michalisko 1, debl 2.

Malonty – Křemže/ Holubov C 18:0, Matuš 4, Chadim 4, Beran 4, Pešel 4, debl 2.

3. kolo

Křemže/Holubov C – Dolní Třebonín 3:15, Mandát 2, Chaloupka 1 – Soukup 4, Šítal 3, Bicek 2, Cipín 2, debl 2, WO 2:0.

Malonty – KST Č. Krumlov 14:4, Chadim 4, Beran 3, Pešel 3, Matuš 2, debl 2 – Lepeška 2, Andrle 2.

Kaplice E – Loučovice 5:13, Skypala 3, Jakeš 1, Neckář 1 – Jaroš 3, Vach 3, Dibitanzl 3, Schánělec 2, debl 2.

Velešín C – Kaplice D 4:14, Blaženec 2, Ferenčík 2 – Sláma 4, Mašek 4, Kratochvílová 2, Wolowiec 2, debl 2.

Benešov nad Černou – Velešín D 12:6, Tichý 3, F. Kodym 2, Sviták 1, debl 1, WO 5 – Krauskopf 2, Rolník 2, Javoříková 2.

Senior Club Č. Krumlov A – Soběnov 17:1, Příchovský 4, Grubmüller 4, Neřold 4, Salon 3, debl 2 – P. Rybár 1.

Holubov – Senior Club Č. Krumlov B 6:12, Sobol 4, Vítek 2 – F. Socha ml. 3, Hladík 3, Štrob 2, F. Socha st. 2, debl 2.

4. kolo

Dolní Třebonín – Holubov 18:0, Fleisch-mann 4, Rytíř 4, Šítal 4, Cipín 4, debl 2.

Benešov nad Černou – Senior Club Č. Krumlov A 8:10, F. Kodym 1, Tichý 1, debl 1, WO 5 – Příchovský 4, Grubmüller 3, Salon 3.

Velešín D – Kaplice D 1:17, Rychlý 1 – Mácha 4, Wolowiec 4, Kratochvílová 4, Kuba 3, debl 2.

Kaplice E – Velešín C 6:12, Skypala 1, WO 5 – Blaženec 4, Javořík 4, Vraspír 3, debl 1.

Loučovice – Malonty 17:1, Jaroš 4, Schánělec 4, Vach 4, Dibitanzl 3, debl 2 – Chadim 1.

Předehrávky

10. kolo: Velešín D – Velešín C 6:12, Rychlý 1, WO 5 – Javořík 4, Blaženec 4, Peterka 3, debl 1.

11. kolo: Kaplice E – Kaplice D 7:11, Weber 3, Neckář 2, Malá 1, Michalisko 1 – Zedník 3, Špilauer 3, Kuba 3, debl 2.

14. kolo: Senior Club Č. Krumlov A – Senior Club Č. Krumlov B 18:0, Příchovský 4, Grubmüller 4, Neřold 4, Salon 4, debl 2.

24. kolo: Kaplice D – Kaplice E 10:8, Špilauer 4, Zedník 3, Kuba 2, debl 1 – Neckář 3, Weber 2, Michalisko 1, Malá 1, debl 1.

Okresní přebor

 1. Dolní Třebonín 4 4 0 0 64:8 12

 2. Senior Club Č. Krumlov A 4 4 0 0 61:11 12

 3. Kaplice D 4 4 0 0 60:12 12

 4. Loučovice 4 3 0 1 54:18 10

 5. Velešín C 4 2 1 1 36:36  9

 6. Malonty 4 2 0 2 37:35  8

 7. Kaplice E 4 2 0 2 37:35  8

 8. Benešov nad Černou 4 1 1 2 29:43  6

 9. Velešín D 4 1 0 3 21:51  6

10. Soběnov 3 1 0 2 23:31  5

11. Senior Club Č. Krumlov B 3 1 0 2 13:41  5

12. Holubov 4 0 0 4 15:57  4

13. KST Č. Krumlov 3 0 0 3 10:44  3

14. Křemže/Holubov C 3 0 0 3  8:46  3