Teplotní i vodní podmínky byly nad očekávání perfektní a Vltavákům rozhodně svědčily, což dokumentují i výsledky s řadou umístění borců SK Vltava na stupních.

V kategorii kajaku žen vybojovala první místo Anežka Paloudová s náskokem čtyřiadvaceti vteřin před druhou v pořadí. Kategorii kanoí juniorů s převahou ovládl Vojtěch Klíma s půl minutovou rezervou před nejbližším soupeřem. Kanoista Antonín Haleš a kanoistka Alexandra Plachtová se umístili v C1 mužů a žen na druhých místech. Karolína Paloudová se v nabité kategorii kajaků juniorek umístila na místě třetím. Vojtěch Skořepa skončil pátý v kategorii kanoí mužů.Českokrumlovskou výpravu v Německu doplnil rodák z Hané Michal Šmoldas (TJVS Litovel), který skončil v C1 mužů na 4. místě.

„Spolupráce s pasovským kanoistickým oddílem je parádní. Jejich závodů se náš oddíl účastní už třetím rokem a já osobně to beru jako dobrou příležitost porovnat se na začátku sezony s ostatními zahraničními závodníky,“ vysvětluje lídr krumlovské výpravy Antonín Haleš.

Alexandra Plachtová, Karel Vosika