VSK Spartak Děčín - VSK Český Krumlov 3:2 (14, 14, -25, -25, 13)

V prvním utkání nezachytily Jihočešky úvod. V prvních dvou setech jakoby byly ještě na cestě k utkání a Severočešky oba jasně vyhrály. Od třetího setu se na palubovce odvíjela pořádná bitva se třemi dramatickými koncovkami setů. Ve třetím a čtvrtém se štěstíčko přiklonilo k hráčkám Českého Krumlova, rozhodující zkrácený pátý set naopak vyhrály domácí volejbalisty 15:13 a braly z utkání druhý bod.

VSK Spartak Děčín - VSK Český Krumlov 2:3 (-19, 21, 14, -15, 16)

Odvetu začaly Jihočešky podstatně lépe a prakticky bez větších problémů urvaly první set. Severočešky se však oklepaly a srovnaly. Třetí set byl tentokrát jasnou záležitostí domácích. Jihočešky však nechtěly odjíždět ani ze druhého zápasu s prázdnou a ve čtvrtém setu kralovaly zase ony. Oba celky měly po bodu a šlo se do zkrácené páté sady. V ní se opět v koncovce přiklonilo štěstíčko na domácí stranu, Severočešky vyhrály 18:16 a i druhý duel 3:2.

Jihočešky zůstávají v tabulce o záchranu čtvrté s poměrně luxusním náskokem dvanácti bodů na páté Kladno. To má však dva zápasy k dobru s posledními Teplicemi. Sezonu hráčky Českého Krumlova zakončí na domácí palubovce v neděli 31. března dvojzápasem s Mělníkem, který tuto skupinu suverénně vyhraje.

Aktuální tabula je ZDE