Prvním dvoukolem odstartovala nadstavba o záchranu volejbalové II. ligy kategorie U18. Hráčky VSK Český Krumlov sice zajížděly na palubovku týmu, který si do této skupiny nepřinesl ani bod a ani jeden uhraný set, ale zahrát dva kvalitní zápasy po tak dlouhé cestě, jaká z Krumlova do Teplic je, není jednoduché. Jihočešky však potvrdily roli favoritek a dvakrát suverénně zvítězily.

VK Šanov Teplice - VSK Český Krumlov 0:3 (-21, -13, -20)

V prvním setu Jihočešky ještě rozhýbávaly únavu z dlouhé cesty na utkání, ale koncovku dotáhly do vítězného konce. Ve druhé sadě na palubovce kralovaly a svou výhru potvrdily i ve třetím dějství.

VK Šanov Teplice - VSK Český Krumlov 0:3 (-22, -9, -23)

Utkání jako přes kopírák podobné tomu prvnímu. Úvodní set byl tak trochu přetahovanou s úspěšným koncem, druhý jasnou záležitostí Jihočešek a třetí znovu přetahovaná. Ale hráčky Českého Krumlova nepovolily soupeřkám ani set.

V šestičlenné tabulce tak patří Jihočeškám v součtu odehraných deseti kol druhé místo. Na vedoucí Mělník ztrácí čtyři, na třetí Děčín mají náskok dvou bodů. A právě Děčín bude dalším soupeřem hráček z Českého Krumlova. Na domácí palubovce tento celek přivítají první únorový víkend.

Aktuální tabulku najdete ZDE.