V základní šestičlenné skupině, ve které se hrálo čtyřikrát každý s každým, skončily českokrumlovské hráčky těsně čtvrté. Nasbíraly stejně bodů jako třetí Vejprnice, ale měly horší vzájemnou bilanci. Vejprnice doma vyhrály dvakrát 3:2, na jihu Čech nejprve vyhrály domácí hráčky 3:0, ale odvetu prohrály 1:3.

Soutěž se nyní dělí na skupiny o prvenství a o udržení. Jihočeškám se počítají do další fáze zápasy s Chodovem (3:0, 2:3, 1:3 a 2:3) a s Kladnem (3:1, 3:2, 3:1 a 3:1). Ke dvěma utkáním venku a dvěma doma nastoupí postupně proti Teplicím (20. ledna na severu Čech), Děčínu a Mělníku. Poslední dva celky po této části půjdou spolu se dvěma posledními týmy vedlejší skupiny (Červený Kostelec, Mikulova Praha B, Rychnov nad Kněžnou, Uherské Hradiště a Ostrava B) a vítězkami krajských kvalifikací do baráže o II. ligu.

Skupinu o záhranu odstartují i volejbalistky Českého Krumlova v kategorii U20. Ty skončily ve své základní skupině sice na posledním šestém místě, ale do skupiny o záchranu si přinesou osm bodů, o jeden méně než Vejprnice a o tři méně než Rudolfov. Tato skupina je hned na začátku hodně vyrovnaná.

Hráčky Českého Krumlova si do skupiny o záchranu odnášejí výsledky 0:3, 1:3, 0:3 a 0:3 s Madetou České Budějovice a 3:0, 3:2, 3:1 a 1:3 s Rudolfovem. Dalšími soupeři jim budou celky Rokycan (na palubovce tohoto soupeře hrají nyní o víkendu), Kladna a Vejprnic.

Tabulka skupiny o záchranu U20 má tuto podobu.