VSK Český Krumlov - USK Slavia Plzeň 3:1 (-21, 16, 24, 23) a 3:1 (14, 13, -22, 17)

Domácí volejbalisté se na tříbodovou výhru v prvním utkání až dost nadřeli, alespoň podle postavení v tabulce. V prvním setu je Západočeši překvapili dobrou hrou v poli i na síti, naopak Krumlovu několik zbytečných míčů v poli propadlo. Druhý set již byl naopak jejich jasnou zápežitostí a vypadalo to, že si již bez problémů dojdou pro všechny body. Plzeň však ve zbytku utkání pořádně kousala, a tak z toho byly dvě dramatické koncovky. Víc v klidu v nich však měli hráči Českého Krumlova.

Naopak druhé utkání začali domácí velice dobře a rychle získali úvodní dva sety. Možná pod tím dojmem trochu polevili a soupeř se hned připomněl, že neprodá kůži lacino a snížil na 2:1. Hráči Českého Krumlova však nechtěli zbyečně nechat ležet na palubovce bod, a tak se znovu do soupeře opřeli a i ze druhého duelu brali všechny tři body.

Volejbalová extraliga mužů. Jihostroj v nejvyšší soutěži
Sen o první čtyřce zůstává, byl to ale boj o body. Jihostroj vyhrál 3:1

Tabulku tak nadále vedou hráči VSK Český Krumlov o dva body před Odolenou Vodou. Ta však má dva zápasy k dobru. A právě na palubovce Odolene Vody se mělo hrát vzájemné dvojutkání v neděli. Zápasy jsou však přeoženy na 6. dubna.

Aktuální tabulka je ZDE.