Prvoligové volejbalisty VSK Český Krumlov U22 čeká do závěru sezony ještě osm utkání. Polovinu z nic musejí nyní zvládnout ve dvou dnech. V tabulce skupiny A jsou aktuálně na druhém místě se ziskem 48 bodů. Ztrácejí čtyři na vedoucí AERO Odolena Voda, na jehož palubovce se představí na začátku dubna. Na druhé straně mají náskok osmi bodů na béčko VK České Budějovice, to však má ještě dvě utkání k dobru.

V sobotu se českokrumlovští volejbalisté představí ve své tělocvičně ZŠ Za Nádražím ve dvojutkání se šestým týmem tabulky Slavií Liberec. První duel startuje v 10 hodim, odveta po přestávce po skončení úvodního zápasu. Jihočeši jsou velkým favoritem obou utkání, na palubovce soupeře v první polovině soutěže vyhráli dvakrát 3:0, když se soupeřem moc práce neměli.

Zdroj: Deník/Vladimír Klíma

Hned v neděli se Českokrumlovští představí na palubovce Orionu Praha. Ten je v tabulce čtvrtý a může být nepříjemným soupeřem. To hráči Orionu potvrdili již v prvním utkání na jihu Čech, který vyhráli 3:2, když zvládli koncovku pátého setu 15:13. Odvetu již vyhráli domácí 3:0, ale z toho dva sety v dramatických koncovkách.

Po tomto víkendu zbytou hráčům Českého Krumlova již jen dva dvojzápasy a to ty nejtěžší. První dubnovou sobotu hrají dvakrát na palubovce vedoucího AERA Odolena Voda a o týden později na béčku VK České Budějovice.

Aktuální tabulka je ZDE