Ligové soutěže ve volejbale mají o víkendu na programu další zápasy a fanoušci VSK Český Krumlov se mohou těšit na porci hned čtyř duelů. Všechny se hrají v sobotu v tělocvičně ZŠ Za Nádražím.

Jeko první se od 9 hodin a v odvetě pak od 13 hodin představí ve druhé lize hráčky týmu U18 v souboji se Spartakem Děčín. Půjde o souboj druhého a třetího celku tabulky ve skupině o udržení druhé ligy. V minulém dvoukole děvčata z Českého Krumlova přivezla dvě jasné výhry z Teplic. Jejich soupeřky hostily na domácí palubovce Chodov a zvítězily dvakrát 3:2. Pokud se podaří domácím volejbalistkám oba dva zápasy vyhrát za tři body, zajistí si již definitivu druhé ligy i pro další sezonu.

Aktuální tabulka je ZDE.

V dalších dvou zápasech, a to od 11 a od 15 hodin se představí v prvoligvé soutěži juniorů U22 hráči VSK Český Krumlov proti Dansportu Praha. Tímto dvojutkáním odstartují odvetnou část soutěže, když ve vzájemných zápasech na palubovce soupeře získali Jihočeši čtyři body po výhře 3:0 a porážce 2:3. Po polovině soutěže jsou hráči Českého Krumlova třetí a na svého soupeře (4. místo) mají náskok deseti bodů. Hráči od Vltavy se namlsali v minulém dvoukole, když doma porazili dvakrát 3:1 v jihočeském derby VK České Budějovice. Dvakrát vyhrál i Dansport, ten však měl podstatně lehčího soupeře, suverénně poslední Liberec.

Aktuální tabulka je ZDE.

Začátky utkání si však musejí fanoušci hlídat. "První duel děvčat začne v 9 hodin, další zápasy budou na sebe navazovat. Po skončení jednoho se do půl hodiny začne další," upozorňuje na to, že se mohou časy začátků lišit oproti rozpisu, Antonín Bédi.