V úvodním dni šampionátu, kdy se soutěžilo v individuálních disciplínách, se krumlovským žákům na nepříliš technicky náročné trati podařilo pětkrát prosadit mezi nejlepší pětici, z čehož dvě postavení byla medailová.

Starší žák Jan Klíma vybojoval bronzovou medaili v závodě singlkanoistů, stejná lodní kategorie přinesla medaili také mladší žačce Karolíně Paloudové, v tomto případě ve stříbrném odlesku.

V následujícím dni v závodě tříčlenných družstev (hlídek) měli krumlovští žáci původně velké ambice pro závod singlkanoistů, ve kterém se před měsícem úspěšně prosadili dokonce i v dorosteneckém šampionátu.

Z důvodu nemoci Vojtěcha Skořepy však do tohoto závodu nakonec vůbec nenastoupili a jedinou účast mezi hlídkami tak Krumlovští zaznamenali v závodě 3xK1 žačky, kde krumlovská děvčata skončila čtvrtá za moravským trojblokem z Valašského Meziříčí, Brna a Olomouce.

Výsledky žáků

Kanoe jednotlivci: 4. starší žákyně Anežka Paloudová, 2. mladší žákyně Karolína Paloudová, 3. starší žák Jan Klíma.

Kajaky jednotlivci: 5. starší žákyně Anežka Paloudová, 14. starší žákyně Veronika Koudelková, 7. mladší žákyně Karolína Paloudová, 5. mladší žák Tomáš Koudelka.

Kajaky družstva – 3xK1 žákyně: 4. SK Vltava Český Krumlov (Anežka Paloudová, Karolína Paloudová, Veronika Koudelková).