Krumlovským se dařilo na výbornou. Velmi dobrý turnaj odehrál Patrik Fuciman ve věkové kategorii do 11 let. Po čtvrtém kole byl ještě na prvním místě, pak se mu nepodařil závěr, přesto vybojoval pěkné 2. místo.

Dalším finalistou byl v nejmladší kategorii Petr Jurný, který v posledním kole bojoval o celkové vítězství v turnaji, což se mu sice nepodařilo, ale skončil rovněž na pěkném 2. místě.

Velmi těžkou roli měla Eliška Mikešová, která hraje v nejmladší kategorii většinou proti chlapcům, ale i tak dosahuje velmi dobrých výsledků. Největší drama zažila v pátém kole, kdy hrála s Bubeníkem z Prahy. První set o jediný bod (15:14) vyhrála a druhý stejným poměrem prohrála, přesto si z Prahy vezla zatím nejlepší umístění v seriálu, když po dvou čtvrtých místech konečně stála na stupních a získala bronz.
I ostatní hráči krumlovského SKB – Jolana Hulcová či Denis a Vanesa Pražákovi – odvedli při dalším dějství seriálu slušné výkony a opět prokázali, že jejich výkonnost stoupá.

Umístění hráčů SKB ČK – mladší chlapci: 2. Patrik Fuciman, mladší dívky: 16. Jolana Hulcová, nejmladší: 2. Petr Jurný, 3. Eliška Mikešová, 10. Denis Pražák, 16. Vanesa Pražáková.