Z celkových pěti utkání neztratili krumlovští hráči ani jediné. V několika věkových kategoriích, zejména v žácích, tak Krumlováci již dnes přemýšlejí o vyšších soutěžích. Rozhodnou ovšem následující tři kola krajských soutěží.

Dospělí A (KP III): První družstvo dospělých LTC sehrálo utkání na kurtech domácího Tenis-Centra s papírově jedním z nejsilnějších družstev soutěže, budějovickým Motorem. Kromě singlů Tomana a Vachty domácí všechny další zápasy zvládli a zaslouženě slavili výhru 7:2. Nejtěžší souboje ve dvouhře sehráli Filip Hendrych a Iva Dvořáková, oba ve třech setech. Také dva debly (ženský a mužský) se neobešly bez rozhodujících třetích zkrácených setů, hráči LTC však v obou uspěli.

Dorost (KP I): Družstvo dorostu LTC tvoří zejména hráči staršího žactva, ale tým je i přes věkový hendikep schopný konkurovat nejlepším v soutěži. Na kurtech SK Čemby Sport ČB Krumlovští ukázali jasnou převahu a odvezli vítězství 8:1. Celkově to zatím znamená druhé místo v soutěži.

Starší žactvo (KP I): Starší žactvo hrálo doma v Krumlově o nejvyšší pozici v soutěži s největším rivalem v boji o postup do nejvyšší jihočeské soutěže – LTC Tábor 1903 B. Z výsledků je patrné, že se jednalo o drama, ale jasno bylo již po utkáních dvouher, ve kterých bod ztratila pouze Nikola Vrabcová, věkem ještě mladší žákyně. Pět bodů pro domácí znamenalo výhru v celém utkání, a tak již nemohly rozhodnout debly, ve kterých byli naopak úspěšnější hosté. Výsledek 5:4 znamená posun na průběžnou první příčku v soutěži.

Mladší žactvo (KP I): V Pelhřimově bylo v neděli sehráno utkání mladšího žactva. Krumlovští se tahají o první pozici v tabulce s TK Písek, papírovým favoritem soutěže. Po předchozím kole ale hleděli na ostatní týmy z první pozice hráči a hráčky LTC ČK. Výsledkem 8:1 by měli upevnit svou pozici. V singlu utkání ztratila pouze Karolína Bohdalová, avšak po sympatickém bojovném výkonu.

Jan Bohdal