„Náš klub obsadil celkové krásné třinácté místo a stal se nejúspěšnějších českým klubem turnaje,“ pochlubila se trenérka. „Naši závodníci předvedli hned několik excelentních výkonů. Někteří zase nekompromisně okusili, i přes jejich dominanci v kategorii, hořkost nových pravidel. Nicméně mohu s hrdostí říct, že celkový dojem z výkonu našich závodníků byl a stále je dechberoucí, zvláště při srovnání se stejným turnajem v předešlém roce. Je za námi vidět obrovský kus práce a progres, který se podepsal na celkovém hodnocení turnaje.“

Zlato si ze Slovenska odvezli Martin Enev (kumite kadeti) a Martin Koupal (kumite mladší žáci), bronz Šimon Kroček (kata) a Ella Pantoflíčková (kumite mladší žákyně). Pátým místem se mohou pochlubit Martin Koupal (kata), David Kastl (kumite junioři) a Andrea Čížíková (kumite mladší žákyně), sedmý byl Adam Zíka (kumite kadeti).
close SK Karate Český Krumlov na Grand Prix Slovakia. info Zdroj: Deník/VLP Externista zoom_in SK Karate Český Krumlov na Grand Prix Slovakia.