V Brně se sešli mladí hráči na turnaji Miniton, tj. modifikace badmintonu pro kategorii do 11 let.

Na startu byl také českokrumlovský benjamínek Matyáš Puffr (ročník 2009), který startoval v kategorii U11 a vedl si velmi dobře. Puffr celou pětikolovou soutěž ovládl bez jediné porážky a celkově ve své kategorii zvítězil.

V Plzni pokračovala druhým kolem veteránská Grand Prix smíšených družstev. Na startu byla z jihu Čech družstva SKB Český Krumlov a ČZ Strakonice.

V konkurenci šesti týmů vyšlo to vyšlo na jedničku Krumlovákům, kteří toto kolo vyhráli. Čézetka nakonec skončila na šestém místě.

Veteráni krumlovského SKB hráli v Plzni v sestavě Marcela Exl, Markéta Valkony, David Parkos a Jan Čerkl. Po druhém kole jsou Krumlovští na průběžném třetím místě.