STARŠÍ ŽÁCI

V přeboru starších žáků rozhodnuto ještě není, když náskok vedoucího Větřní se po 18. kole snížil. Lídr doma s Frymburkem vyhrál až po penaltách, a tak se mírně bodově dotáhl druhý krumlovský Slavoj, jenž dvouciferně pokořil poslední Malonty.

Výsledky OP starších žáků (7+1) – 18. kolo: Český Krumlov B – Malonty 14:0 (4:0), Krejčí 5, Turchetta 5, Grénar 2, Matějček, Kubát, Loučovice – Vyšší Brod / Horní Dvořiště 3:2 (2:1), Ardó, Straka, Dočekal – Korch 2, Zlatá Koruna – Horní Planá 1:1 (0:1) penalty 0:3, Lavička – Kováč, Chvalšiny – Velešín 4:0 (3:0), Doubrava, Pavelec, Zwifelhofer, Kamenský, Větřní – Frymburk / Lipno 3:3 (3:1) penalty 3:2, Votýpka 2, Sivák – Micák, Juhaňák, Malák, Nová Ves / Brloh – Holubov / Křemže 3:6 (3:4), Chromý, Sklář, Hütter – F. Kadlec 2, Rytíř 2, Novotný.

Nejlepší střelci: 38 – Matěj Sklář (Nová Ves), 31 – Jan Votýpka (Větřní), 29 – Tomáš Hütter (Nová Ves), 27 – Filip Weiss (H. Planá), 26 – Matěj Malina (Frymburk).

MLADŠÍ ŽÁCI

Zde je rozhodnuto. Titul okresního přeborníka mohou tři kola před cílem slavit mladší žáci Zlaté Koruny, kteří v přímém souboji vedoucího dua znovu jasně přehráli Krumlovské a po ztrátě Slavoje v předehře mají desetibodový nedostižný náskok.

Výsledky OP mladších žáků (6+1) – 16. kolo: Český Krumlov B – Zlatá Koruna 1:7 (0:3), Cieslar – Hončík 3, Kubík, Černý, Prener, Perník, předehrávka 17. kola: Dolní Dvořiště / Horní Dvořiště – Český Krumlov B 3:3 (2:2) penalty 4:5, Hešík, Macanovič, vlastní – Pavlíček 2, Souček.

Nejlepší střelci: 34 – Lukáš Prener (Z. Koruna), 33 – Petr Hešík (D. Dvořiště), 27 – Kevin Nguyen (Č. Krumlov), 17 – Ondřej Král, Karel Hončík (oba Z. Koruna).

STARŠÍ PŘÍPRAVKY

V přeboru starších přípravek se o zlato nadále přetahují bodově vyrovnaní Větřínští a Křemežští.

Výsledky OP starších přípravek (5+1) – 18. kolo: Horní Planá / Černá – Frymburk / Lipno 4:3, Český Krumlov – Malonty 9:4, Větřní – Kaplice 3:1, Vyšší Brod – Křemže / Holubov B 9:4, dohrávky 17. kola: Velešín – Český Krumlov 13:3, Dolní Dvořiště / Horní Dvořiště – Větřní 0:11, Frymburk / Lipno – Křemže / Holubov 3:17, předehrávka 19. kola: Vyšší Brod – Horní Planá 6:2.

Nejlepší střelci: 70 – Tomáš Novotný (Křemže), 68 – Jiří Sukdolák (Větřní), 50 – Adrian Tafallari (D. Dvořiště), 47 – Patrik Voráček (Křemže), 45 – Tomáš Klícha (Velešín).

MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Tři kola před cílem vede společenství Křemže a Holubova o čtyři body před Zlatou Korunou a již o devět před třetí Kaplicí.

Výsledky OP mladších přípravek (4+1) – 15. kolo: Horní Dvořiště / Dolní Dvořiště – Český Krumlov B 11:5, Nová Ves / Brloh – Český Krumlov 0:18, 16. kolo: Český Krumlov – Vyšší brod 14:1, Český Krumlov B – Kaplice 1:5, předehrávka 17. kola: Vyšší Brod – Křemže / Holubov 1:17.

Nejlepší střelci: 84 – Matyáš Steinocher (Větřní), 72 – Jakub Staněk, 61 – Václav Jeziorský (oba H. Dvořiště), 58 – Jan Kadlec, 52 – Filip Reitinger (oba Křemže).