deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Zemřel Vladimír Stránský: Válečnému veteránovi, hrdinovi východní fronty, bylo 95 let.
Muchová na turnaji v Miami končí: Česká tenistka prohrála s Rumunkou Cirsteaovou. Do osmifinále tak nepostoupila.
Strana Smer vede v předvolebních průzkumech: Její posilování potvrdil už třetí výzkum v řadě. Parlamentní volby se na Slovensku uskuteční na podzim.
Demonstrace v Izraeli: Tisíce lidí protestují po odvolání ministra obrany, který odmítl podpořit justiční reformu premiéra Benjamina Netanjuha. Opera, politická satira i furianti: V Pardubicích se soutěží o nejlepší komedii. Požár v pražské Lucemburské ulici: V bytě hořela matrace. Škoda je 200 tisíc korun. Začínají Václavské Velikonoce: V Praze nabídnou stánky neziskových organizací i hudbu.
Cyklistická klasika Gent-Wevelgem: Ovládl ji tým Jumbo-Visma, Van Aaert nechal vyhrát Laportea.
Extraliga volejbalistů: Lvi Praha uspěli na Kladně a jsou posledním semifinalistou.
Povinné datovky: Nastává problém. Řada starších lidí z výborů SVJ zřejmě skončí. Opět stříbro: Marek Rauchfuss obhájil titul vicemistra světa v zimním triatlonu. Vodní hrad Lipý slavil výročí: Před dvaceti lety se otevřel veřejnosti. Derby pro sparťanky: Na první místo je dostal gól Changové. Rekord odolal. Děsivé svědectví z vězení v KLDR: Oběti mluvily o bití, týrání i pojídání hmyzu.
Rozhodování občanů v Berlíně: Referendum o dosažení klimatické neutrality do roku 2030 neuspělo.
Zpověď závislé: Žebrala jsem, abych měla na víno. Teď od alkoholu odvykám. Cvičení speleopotápěčů: Důl v Rychlebech hostil špičku českého speleopotápění.
Hokejisté Hradce Králové slaví postup: V pátém utkání čtvrtfinále extraligy porazili doma Liberec 6:4, ovládli sérii 4:1 na zápasy a postoupili do semifinále.
Nehoda na Zlínsku: Auto u Zádveřic skončilo za svodidly, řidička v péči zdravotníků. Konec ministra obrany Joava Galanta: Odvolal jej izraelský premiér Netanjahu. Ministr v sobotu vyzval k zastavení kontroverzní reformy soudnictví. Hotel Centrál v Klatovech: Vysoké náklady donutily vedení k přerušení provozu, ale nekončí.
Cesta americké viceprezidentky: Kamala Harrisová zahájila cestu po Africe, slíbila zvýšení investic.
Průjezd Malou Stranou: Praha by jej chtěla omezit. Data poskytla tramvajová výluka.
Na zámku ve Slavkově zahájili sezonu: Lákají na Deep Purple i napoleonské akce.
Ruská agrese na Ukrajině: Kvůli ní vyrábějí české firmy víc zbraní než v minulosti. Banky jim ale nechtějí půjčovat.