ALU.PLAST s. r. o. vyrábí plastová okna a dveře. Firma klade důraz a zakládá si na tom, že na trh dodává skutečně česká okna, a to v té nejvyšší kvalitě. Důkazem toho je, že ALU.PLAST s. r. o. je držitelem řady certifikátů a certifikátu Zaručeně česká okna i pro rok 2015.

Areál společnosti ALU.PLAST v Kaplici.

„Okna vyrábíme výhradně v České republice a disponujeme špičkovou výrobní technologií," říká jednatel společnosti Tomáš Výlet. „Okna zhotovujeme z prvotřídních profilových systémů německých značek Aluplast, Gealan. Veškeré naše produkty jsou třídy A, s minimální stavební hloubkou 85 mm a 6 komorovým systémem. Jsou opatřeny dvojím nebo trojím těsněním a kvalitním kováním MACO od rakouského dodavatele.

ALU.PLAST s.r.o. dodává nová okna a dveře do rodinných, bytových a panelových domů, ale i do veřejných budov jako jsou úřady, školy nebo prodejny. Pro zákazníky zajistí komplexní realizaci včetně doplňkových služeb, a to dopravu, montáž, demontáž, likvidaci nebo drobné stavební práce.

Vše získáte v krátkých dodacích termínech (3-4 týdny), za výhodné ceny. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis všech výrobků.

„Na výrobu plastových oken a dveří používáme nejnovější profily řady IDEAL 7000 od německého dodavatele firmy aluplast GmbH," říká Tomáš Výlet. „Jde výhradně o originální profily od tohoto výrobce. Stále častěji jsou však požadovány profily IDEAL 8000 se stavební hloubkou 85 mm." Nejšpičkovější profil v sortimentu ALU.PLAST s.r.o. je pak profil IDEAL 8000 ENERGETO. Jedná se o převratný systém s nejvyšším stupněm izolace bez kovových výztuh.

Plastová okna. Profil ALUPLAST IDEAL 8000 round line.

Zastaralé 5-komorové profily se stavební hloubkou 70 mm a méně již ALU.PLAST s.r.o. nepoužívá. „Vyřadili jsme je před několika roky z našeho sortimentu jako neodpovídající požadavkům na nejmodernější plastové okno," vysvětluje Tomáš Výlet. „Okna z tohoto profilu se v Rakousku a Německu v domech stále častěji nahrazují novějšími 6-komorovými profily v kombinaci s trojsklem Ug 0,6 nebo také Ug 0,5. V kombinaci s kvalitním zateplením tak získají občané těchto států dotace na rekonstrukci."

Také zákazníci v Česku mají možnost čerpat na naše výrobky dotace v rámci programu Nová zelená úsporám.

Okna a dveře jsou opatřena rakouským kováním MACO. Panty pro vchodové dveře jsou od německé firmy SIMONSWERK GmbH.

ALU.PLAST s.r.o. vyrábí, dodává a montuje také zimní zahrady.

Novinkou pro zákazníky jsou zdvižné posuvné dveře!

Dalším zajímavým výrobkem v sortimentu firmy jsou hliníková okna a dveře systému YAWAL. Konkrétně systém PBI40 Economic, vhodný spíše pro vnitřní použití a dále pak venkovní systémy se špičkovou izolací systém TM 62, TM 74 a nejnovější systém TM 77 HI. Systémy vyhovují nejmodernějším požadavkům a jsou použitelné do všech druhů staveb.

Hliníkové systémy. Profil TM 77 HI.Hliníková okna a dveře jsou k dispozici v různých barevných odstínech práškových barev RAL , v eloxovaném provedení a také v několika zajímavých dřevodekorech. Například zlatý dub, ořech , mahagon a další.

Hliníkové vchodové dveře osazuje výplněmi šířky 44 mm s 2 a 3-sklem v různých provedeních .
K našim oknům dodáváme také příslušenství, jako jsou venkovní či vnitřní parapety, síťky proti hmyzu , žaluzie, rolety.

Další výrobky, které také firma ALU.PLAST s.r.o. vyrábí, jsou plastové ploty, dětská pískoviště, zahradní květinové truhlíky.

Společnost ALU.PLAST s. r. o.můžete kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře, který naleznete na http://www.alu.plast.cz , prostřednictvím emailu, prostřednictvím našich obchodních zástupců, nebo na naší pobočce v Písku. Množství obrázků a informací o naší firmě a nabízených výrobcích naleznete také na sociálních sítích jako Facebooku, Twitteru, Blogu, Youtube kanálu, Google+, Instagramu či Pinterestu nebo na informačním fóru http://www.oknakaplice.cz

ALU.PLAST s.r.o.                                                         

Samota 850                                                                     
Kaplice 38241                                                                 
Mobil: 00420 603 544 049                                              
Tel.:   00420 380 311 002 
Fax:   00420 312 207 

Pobočka Písek:

Třída Národní Svobody 25
Písek 397 02
Mobil: 00420 603 223 266