Výherce soutěže Dítě Deníku čeká rodinný pobyt v Pytloun Wellness Hotel Harrachov a zveřejnění fotografie vítěze v našem tisku.  close Pytloun Wellness Hotel Harrachov. info Zdroj: Se svolením hotelu zoom_in Pytloun Wellness Hotel Harrachov.  

Tato soutěž je založena na formě týdenních anket, první odstartovala na začátku června a poběží přibližně do poloviny srpna. Následovat pak bude velké finálové klání, kam postoupí vítězové jednotlivých týdenních kol. Soutěž odstartovala na Mezinárodní den dětí ve čtvrtek 1. června 2023. Osmé kolo soutěžní ankety začíná 20. července a končí 27. července.

ANKETU PRO 8. TÝDENNÍ KOLO S MOŽNOSTÍ HLASOVÁNÍ NAJDETE POD ČLÁNKEM.

close Stačí zaslat pouze fotografii dítěte do soutěžní ankety Dítě Deníku, která se uskuteční na našem webu. info Zdroj: Deník zoom_in Stačí zaslat pouze fotografii dítěte do soutěžní ankety Dítě Deníku, která průběžně probíhá na našem webu.

Fotografii potomka s údaji (jméno a věk dítěte) posílejte na e-mailovou adresu dite@vlmedia.cz nebo vyrazte na festival Bezva fest, kde na vás bude čekat stánek Deníku a nechte se vyfotit přímo od našich fotografek.

Uzávěrka fotografií je v pátek 18. srpna 2023

Bezva fest slibuje zábavu pro celou rodinu.

BEZVA FEST 2023 poslední zastávka:

Ostrava: 2. září

PRÁVĚ PROBÍHÁ TAKÉ TOTO MIMINKOVSKÉ HLASOVÁNÍ: 

Kdo získá titul Miminko měsíce června roku 2023? Hlasujte v celostátním finále

Soutěžní hlasování se řídí pravidly, která najdete na našem webu.

close Facebook Deník Styl je tu pro každého. info Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová zoom_in Facebook Deník Styl je tu pro každého.