Milí čtenáři,

v této soutěži můžete týden co týden dávat hlasy malým školákům, kteří bojují o vaše sympatie. Každý týden na tomto místě můžete hlasovat pro novou skupinu žáčků. Na konci týdenní soutěže školáček, který získal absolutně nejvyšší počet hlasů, postoupí do celostátního finále. Tam se o vaše sympatie utká s dalšími malými vítězi anket z různých koutů republiky. A vítěz tohoto celostátního klání vyhraje originální titul Školák Deníku. Zároveň od partnera naší akce dostane hodnotné ceny, které mu doručíme. Po velkém finále vyhlásíme 10 vítězů, kterým věnujeme 10 poukázek v hodnotě 1.000 korun do obchodu Presco se školními pomůckami.

V osmém kole soutěže můžete hlasovat do středy 15. listopadu do 12 hodin.
Školák Deníku.Fotosoutěž Školák Deníku.Zdroj: Deník

Fotografii, jméno, bydliště a třídu školáka posílejte na e-mailovou adresu dite@vlmedia.cz.


Dítě, matka, školák, prvňák, psaní, písanka - Ilustrační fotoDo soutěže stačí zaslat fotografii, jméno, bydliště a třídu školáčka na e-mail dite@vlmedia.cz.Zdroj: Shutterstock

Soutěž odstartovala 20. září a vyvrcholí v listopadu, kdy se uskuteční velké celorepublikové finále.

Fotosoutěž je založena na formě ankety, kdy jednotliví vítězové týdne, postupují do měsíčního finále. Měsíční finalisté se utkají v celorepublikovém finále.

Zapojte se do naší fotosoutěže Školák Deníku a vyhrajte hodnotné ceny.
Speciální výzva s anketou: Zapojte se do naší fotosoutěže Školák Deníku

Soutěžní hlasování se řídí pravidly, která najdete na našem webu.

Hlasování na našem webu je nastaveno tak, aby vašemu malému favoritovi mohl poslat hlas opravdu každý, kdo chce. Hrajte, prosím, fér.

Facebook Deník Styl je tu pro každého.Facebook Deník Styl je tu pro každého.Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová