Toto jsou nominované týmy z jihu Čech v kategorii "Družstva dospělých". Některé z nich se stane vítězem tradiční každoroční ankety, kterou pořádá Deník ve spolupráci s Českou unií sportu a s Jihočeským krajem. Slavnostní vyhlášení se uskuteční v úterý 17. prosince v DK Metropol v Českých Budějovicích.
|
SK Dynamo České Budějovice (muži A) |
fotbal 1. místo ve Fotbalové národní lize v sezóně 2018/2019, na podzim 2019 v 1. fotbalové lize se drží ve středu tabulky. |
ČEZ MOTOR ČB |
lední hokej 1. místo Chance liga |
|
VK České Budějovice |
volejbal desáty extraligový titul v letošní sezóně, po 7 zápasech 2. místo v tabulce v sezóně 2019/2020 |
|
Dynamo PCO České Budějovice |
futsal výhra ve skupině v II.lize, nováček ve Vartal futsal lize, zatím 8. místo v tabulce |
|
Fischer Ski klub Šumava Vimperk z.s. - Smíšené družstvo juniorů a dospělých |
běh na lyžích 2.místo v první lize smíšených družstev dospělých v sezóně 2018 / 2019 I.liga smíšených družstev je dlouhodobá celosezónní soutěž do které se započítávají tři nejlepší výsledky mužů a dva nejlepší výsledky žen daného klubu v každém závodě ČP a MČR v běhu na lyžích |
|
SK Badminton Český Krumlov |
badminton 5. místo v nejvyšší badmintonové soutěži družstev - Extraliga |
|
Muži Elite - ČEZ Cyklo Team Tábor |
cyklokros 2. místo v celkovém pořadí Českého poháru v cyklokrosu |
|
Sokol 3SB |
ultimate frisbee 1. Mistři ČR venku v kategorii Open (muži), Women (ženy), Mixed (smíšená) 2. Mistři ČR v hale v kategorii Open (muži), Women (ženy), Mixed (smíšená) 3. Vicemistři na juniorském halovém mistrovství ČR |
|
Muži A tým-Softballový klub Žraloci Ledenice |
softball poprvé Mistři ČR Extraliga dospělí |
|
Ženy A tým-Softballový klub Žraloci Ledenice |
softball 1. potřetí Mistryně ČR Extraliga dospělí – poprvé v historii softballu máme Mistry ČR v mužích i v ženách v jedné sezóně 2. 4. místo Evropský softballový pohár (nejlepší týmy evropských zemí -Premiere cup, Itálie) |
|
Tým estetické gymnastiky SK MG Máj České Budějovice |
moderní a estetická skupinová gymnastika 1. Mistryně České republiky 2019 2. 2. místo IFAGG World championships IFAGG Trophy – short program 3. 3. místo Word Cup I. Sofia – short program |
|
Družstvo žen TJ Sokol Písek |
házená 1. účastník MOL ligy - extraliga žen 2. zatím 4. místo v tabulce |
|
Družstvo mužů GBA Lions Jindřichův Hradec |
basketbal |