Badmintonová Extraliga: SKB ČK vs. TJ Montas Hradec Králové
KDY: Sobota od 12 hodin
KDE: Sportovní hala, Chvalšinská 111, Český Krumlov
ZA KOLIK: Zdarma 

Přijďte fandit Krumlovákům na zápasy badmintonové extraligy. V poledne se otvírá sportovní hala pro pro rozehrání, ve 12.30 je předání sestavy a ve 13 hodin zahájení utkání. V prostorách sportovní haly bude otevřeno občerstvení. 

Lipno - McDonald's Winter Cup 2020 
KDY: Sobota od 8.30 do 16 hodin
KDE: Skiareál Lipno 
ZA KOLIK: V ceně skipasu

V sobotu si budete moci zazávodit, děti i dospělí, ve slalomu na McDonald's Winter Cup. Po celý den vás čekají lyžařské závody pro veřejnost. Poměřit síly můžete v měřeném slalomu jako jednotlivci i rodinný tým anebo se můžete zkusit přiblížit času, který zajede lišák Fox. Závodit se bude o věcné ceny. Kategorie: - Jednotlivci muži x ženy (od 15 let) - Rodinný závod dítě (dítě do 15 let ) + dospělý (časy se sčítají) - Chyť si lišáka Foxe –   lišák Fox zajede v trati čas a cílem bude se mu co nejvíce přiblížit. Za každou vteřinu +/- bude penalizace (závod pro děti i dospělé). Hlavní cena v rodinném závodu je pobyt na Lipně na 2 noci v apartmánu Loděnice Lipno.

ck tipy den s handicapemSobota s Lipno bez bariér 
KDY: Sobota od 8.30 do 16 hodin 
KDE: Skiareál Lipno 
ZA KOLIK: Pomůcky pro handicapované zdarma

Tento den je věnován všem handicapovaným sportovcům, kteří si mohou v půjčovně Intersport rent Chata Lanovka, zapůjčit vybavení zcela zdarma a vyzkoušet si tak jízdu např. na monoski. Určitě neváhejte a využijte této jedinečné možnosti v rámci projektu Lipno bez bariér. 

6. reprezentační ples města Český Krumlov 
KDY: Sobota od 19 hodin
KDE: Jízdárna, Zámek Český Krumlov 
ZA KOLIK: 500 Kč 

Večer plný hudby, tance a skvělé zábavy se koná od 19 hodin v Zámecké jízdárně. Těšit se můžete opět na lákavý program, hvězdné obsazení účinkujících či výjimečné kulisy interiéru i exteriéru. V průběhu večera vystoupí sólisté batelu Jihočeského divadla a vokální sextet Skety. Tradičně bude připravena bohatá tombola a možnost odnést si z plesu vzpomínku v podobě originální fotografie z produkce Musea Fotoateliér Seidel a současně tak přispět na dobrou věc. Výtěžek bude opět věnován hospici sv. Jana Nepomuka Neumanna v Prachaticích. Vstupenky na www.ckrumlov.info/tickets nebo v infocentru na náměstí Svornosti. 

Museum Fotoateliér Seidel slaví deset let od svého otevření. Na Dni otevřených dveří si kromě prohlídky muzea a zahrady hosté zkusili i techniku zvanou kyanotypie.Nebojte se v temné komoře 
KDY: Sobota od 10 a 14 hodin 
KDE: Museum Fotoateliér Seidel, Linecká 272, Český Krumlov
ZA KOLIK: 160/80 Kč

Rodinná a hravá interaktivní prohlídka musea pro rodiny s dětmi, která zahrnuje poněkud neobvyklou návštěvu musea se zábavným výkladem a následně „práci“ ve fotokomoře“. Děti i dospělí si na památku odnesou několik fotogramů a vlastnoručně vyrobených černobílých fotografií. Doba trvání: 1,5 hod. Vhodné pro děti od 6 let a starší. Vstupné: 160,- Kč dospělá osoba, 80,- Kč dítě, 320,- Kč – rodinná vstupenka Program probíhá na objednávku (bude zkombinováno více rodin), minimální počet osob ve skupině 6, maximální 15 osob. Rezervace míst: na webu www.seidel.cz nebo na info@seidel.cz nebo na tel.: 736 503 871. 

Dětský karneval 
KDY: Neděle od 14.30
KDE: Tělocvična ZŠ Kájov 
ZA KOLIK: Zdarma

Spolek Radost pro všechny zve děti a rodiče na dětský karneval, který se koná v neděli v tělocvičně ZŠ Kájov od 14.30.