více >>

Helena Vondráčková zpívá na Jízdárně

Akce již skončila

Český Krumlov - V sobotu 17. listopadu se zámeckou jízdárnou rozezní písně Heleny Vondráčkové, která vyrazila na česko-slovenské turné, které naše popová legenda nazvala Helena DNES. Jako hosté na turné vystupují i Monika Absolonová a Tap Academy Prague.

Na koncertech ve velkých halách, na hradech a zámcích a v letních amfiteátrech zpěvačku doprovodí její kapela Charlie Band. „Na turné se velmi těším a pečlivě připravuji. A mám radost, že na svých koncertech budu mít možnost zazpívat vedle osvědčených hitů i spousty novinek z poslední doby, které aktuálně vyšly v kompilaci Helena DNES. Právě jejím názvem jsem se nechala inspirovat pro mé letošní turné," řekla Helena Vondráčková. Ta bude na koncertech nejen zpívat, ale také hrát na bicí či stepovat. Na jevišti se spolu s ní objeví i řada hostů, se kterými momentálně zpěvaččin management vyjednává. Koncertní turné začalo 22. března v brněnském Boby centru a vyvrcholí 14. prosince v pražské Lucerně.

Helena Vondráčková zahájila letošní rok vyprodaným koncertem v pražské O2 areně, kterým zakončila oslavy svého životního jubilea. Letos na podzim bude mít v pražském Divadle Broadway premiéru muzikál Kvítek mandragory, v němž zazní hity Heleny Vondráčkové. Zpěvačka momentálně zvažuje, zda si v detektivní komedii zahraje. Režisérem představení bude choreograf a scenárista Radek Balaš.

Další informace: https://shop.ticketpro.cz/cs/Event/Detail/727079/helena-dnes-helena-vondrackova-

17. 11.  (19:00–21:00)
Zámek, Latrán, Český Krumlov
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ