více >>

Návrat do hotelu Blackout v krumlovském divadle

Akce již skončila

Český Krumlov – Jaromír Hruška – Návrat do hotelu Blackout - Nová původní česká nekorektní fake fiction komedie o mužích, ženách a jejich životních aplikacích. Vítejte ve světě 4.0! Pokračování dnes již kultovní inscenace Šumavského ochotnického spolku „HOTEL BLACKOUT“ od autora a režiséra úspěšné komedie „LOVE…, SORRY!“. Nový příběh, nové situace, nová postava, nová zkušenost! Nic není tak, jak se zdá! A co se vám zdá, nemusí být sen!
„Vždycky se vám totiž může stát něco, o čem se vám ani nezdálo!“ 

Mojžíš, Izák, Eliáš, Ráchel a Sára se vrací do HOTELU BLACKOUT, aby společně oslavili roční výročí svatby Eliáše s Ráchel. Nad jejich oslavami v hotelu nově, ve dne v noci, bdí vlekař a údržbář pan Gabriel, který vás vždy spolehlivě dostane „nahoru“, ale také i rychle zpět „na zem“ … a někdy svou upřímností až „na kolena“.
Opět o svobodě, manipulaci, lásce, osamělosti, opravdovém sdílení, pravdě i řízené lži. To vše v žánru nekorektní romantické komedie. Existuje jen pár věcí, na kterých nám v životě opravdu záleží. A o těch vám tentokrát budeme s láskou hrát!
Délka představení: 1 hodina a 35 minut bez přestávky

Městské divadlo Český Krumlov, 19:30 – 21:15, Vstupné: 200 Kč

20. 5.  (19:30–21:40)
Horní 2, Český Krumlov
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ