O první část večera se hudebně postarala místní kapela Element. Ples však nenabídl pouze muziku, ale také zábavu v podobě hazardu bez rizika. Lidé za vyhrané žetony dostali šanci zahrát si ruletu nebo Black Jack. Nechyběly rovněž stylový fotokoutek, nebo bar, kde si všichni mohli vychutnávat dobové cocktaily.

Vizualizace koncertního a kongresového centra Antonína Dvořáka, tzv. Rejnoka pro České Budějovice od Jana Kaplického a Future Systems z roku 2008.
Ani tunel k Jadranu, ani Kaplického Rejnok. Jihočeské projekty, které pohořely

V druhé polovině večera se o slovo přihlásila kapela Abba World Revival, údajně nejlepší revival skupiny Abba ve střední Evropě. "Vystoupení bylo krásné, bavil se celý kulturní dům," měl radost Marek Malický z pořádající kaplické společnosti AML Production.

7. Reprezentační ples města Český Krumlov se uskutečnil v Zámecké jízdárně.
Speciál Deníku: Pochlubte se, jak jste se bavili na plese

Poslední hodinu měl na starost Dj Yanny, který vytvořil skvělou after-party. "Jako pořadatelé jsme si dali záležet jak na výzdobě, tak na technickém zajištění formou led projekce, která celému večeru dodala krásný vzhled. Veliká pochvala patří všem, kteří si dali záležet na dobovém oblečení. Opravdu nás to příjemně překvapilo."

Ples Velký Gatsby se konal ve spolupráci Kic Kaplice a AML Production.

Staňte se hvězdou na pomyslném parketu Deníku
Pořádáte ples a chcete, aby o něm všichni věděli nebo se chcete pochlubit fotkami či příhodami z vaší vydařené akce? Své fotky a reportáže posílejte na adresu plesy@denik.cz. V našem speciálu věnovanému plesové sezoně na www.denik.cz/plesy najdete všechny potřebné informace, abyste na parketu letos zazářili.